Acqua Di Parma - Rosa Nobile - for women - 2014

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
acqua di parma rosa nobile edp reklam afişi commercial rosa.jpg

Acqua Di Parma - Rosa Nobile - for women - 2014
Centifolia denen İtalyan Gülü kullanılmış. Şakayık açıklanmış..

Şakayık sardunyaya benziyor sanırım kokusu.. Ben parfüm başlangıcı kısmen sardunya çiçeği, çimensi kokular ve alttan az hissedilen gül hissettim.

Gül ilerleyen zamanlarda daha çok ortaya çıkıyor. gül parfümü için aslında normal bir sılaj yani doğal gül parfümleri için. Uzun ömürlü, 12 saat tene yakında olsa kokuyor.. Gülü daha yoğun isterdim. Karabiber açıklanmış, ben çok hissedemedim.

Kendi sitesindee kendi sloganları : '' A tribute to the “queen of flowers”, the Rose reveals in this fragrance all of its preciousness and elegance. A composition that opens with soft... ''

"Çiçeğin kraliçesi" ne bir övgüyle bahsedilen Rose, bu güzel kokuyu tüm değer ve şıklığını ortaya koyuyor. Yumuşaklıkla açılan bir kompozisyon ... ''

Eğer sevgiliniz, tanıdığınız gül parfümü istiyorsa alınacak mı alınmaaycak mı parfüm analamdım ama tamamen gül kokmadığı için almayabilirdim. Üstelik 100 ml şişesi 130 dolar veya 11o sterlin civarında olabiliyor.

İleriki saat, saatlerde koklaması hoş sayılır, onu da söyleyeyim. Fragrantica tablosu verebiliriz ilerde burada.

Parfümü tanıtıma başlamam hikayesi ilginç. Kutudan şişeleri çıkarırken dikkatsizdim ve altta örtü yoktu ki mutlaka parfüm şişlerine baktığınız yerin altı yumuşak örtü olsun. Dikkatsizce şişeyi çıkardım ve vial sample yere düştü ve kırıldı. Böylece kalan sıvıyla test yaptık ve yayınladık bakalım..

İlk yayılım kokusu içinde gül belirgin hissedeemdim ama vardır, koku güzel. Otsu çimensi kokular, sardunya var, çiçekler kokuyor. Ha o kokular içinde gül kokusu da vardır dediğim gibi..