Aliexpress.com - Tr.Aliexpress.com

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aliexpress.com dan gelen çok kalitesiz ve bozulan su koruma kapakları ama geri aide oldu.jpeg

Aliexpress 3 4 dolar civarı para iadesi güvenilir site şu an Sceenshot_37.jpg
Aliexpress 3 4 dolar civarı para iadesi güvenilir site şu an Sceenshot_38.jpg

Alibaba.com daha çok toptan ürünler satıyor ve kimi ürünlerde satıcı ile konuşup siparişi almak gerekiyor. Aliexpress.com ise parakende satış sitesi N11 gibi falan..

Pek alışverişim olmadı bu siteyle ama bir deneyimimi anlatmak istiyorum. İki ürün aldım. Biri ekran filmi arkalı önlü şu darba emicili özel camlı olanlardan ve üstte kenar tam kapanmadı ve kılıf kenarıan çok geliyor o uç galiba ama idare ediyor..

Asıl diyeceğim kapak düşmüştü şu su geçirmesin diye yapılan kapaklardan biri ve ben orjinal demediği halde Aliexpress.com'dda 3.36 doalra iki adet ikişer kapak aldım. Ürünler 1 ay civarı geldiler ve açtıp acaip kötü taklit. Kalitesiz plastik ki benimkiler kauçuk faaln akliteli bir şeydir ve kenarları daha soft idi kapanınca yay etkisi yapıp daha sıkı su girişini kapatsın diye ama bunlar acaip kötü kalite idi. Sonra aliminyum ile plastik aksam yapıştırıcısı kötü idi ve dağılıyordu. Resimde görüyprsunuz beyazımsı aliminyum ile siyah ince uzun plastik kısım ayrı. Sonra siteye girdim ve ger iiade işlemi başalttım. İki seçenek var ben para iadeli kısımı seçtim. Kargo ödemesi olabiyor diyordu ve ben gene de seçtim ki Ptt kargo 5-10 tl arası bir şey der.. Ürün o kadar kötü ki dağılan kısımın ok gibi ucu Telefondaki deliğe ble giriş yapamadı bağlanmak için. Sert plastik ve adi kalite malzeme kalitesi de. Tam rezalet ama aliexpress.com dediğim gibi paramı iyi ve paramı iade yaptı. 3-20 gün içinde param yatacak inşallah..

Bu arada ürün onaylaamsı yapmazsanız otomatik olarak onaylanıyor ama süre uzatması var ama onaylansa bile para iadesi için belli süreniz var. Sistem oldukça alıcı korumalı bence.

Ürün iade açıklaamsına resim de istiyorlar ve ekledim. Açıklama kısımına da ürünün çok kalitesiz olduğunu yazdım. Aliexpress.com 'a yakışmıyor dedim falan... Kargo ödemek istemiyorum dedim.

Satıcı 5 gün içinde okuma ve cecap verme hakkı varmış, yazdı orada. Sonra ertesi gün satıcı cevap veremden isteğimi kabul etti dediğim gibi iade işlemi başladı..

Sizler de anılarınızı anlatabilirsiniz bu site ile ilgili ve bilgilerinizi.. Selametle :) ..

Son düzenleme: