Allure Homme Sport Eau Extreme - Chanel - for men / erkekler için - 2012

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel for men reklam afiş manken ve sörf tahtası şişe.jpg
Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel for men reklam afiş deniz dalgalar 3 şişe.jpg

Allure Homme Sport Eau Extreme - Chanel - for men / erkekler için - 2012

Danny Fuller üstte ünlü bir sörfçü ve aşağıda videoalrı var sörf yaparken dalgalarla ve 4 adet ayrı tanıtım videosu var ve hoşuma gitti..

Parfümün düz ''Eau Extreme'' olmayan modeli de var karıştırmayın derim. Flankerlar isimleri ve şişeleri maalesef birbirine çok benzer olabiliyor. Bazen parfüm deniyorsun karıştırabiliyorsun bu yüzden genelde resim çekiyorum ben :D ..

Parfümün başlangıcı tam güzel derken bir süre limonlu çamaşır suyu gibi kokuyor. Selvi, Nane, Ballıbabagillerden adaçayı birleşimi bu etkiyi yapıyor olmalı hele de Ballıbabagillerden acı elma denilen Adaçayı ( Sage, Clary sage değil). Parfüm ilerilerde tatlı kokmaya başlıyor, bu ambroxan mı derken koku doğallaşıyor ve aromatik kokuların ferahlığında Tonka fasulyeli Mandalinalı bir parfüm oluyor.. Mandalina doğal mı sentetik mi düşünüyorum. Aslında sentetik aroma Turunçgiller de pahalıdır ama kalite kalite tabi.. KAlite düştükçe fiyat çok ucuzluyor. Chanel'ın bari Turunçgil koku notalarını doğal kullanmasını umuyorum, isterim.. Biraz yoğun olsaymış harika olurmuş Mandalina. Parfümün yoğunluğu kendini kurtarır cinsden ama ben daha çok beklerdim şahsen. Chanel Allura serisinin en yoğun parfümü diye biliyorum.. Hepsini aynı anda deneyip tekrar düzenleyeceğim mesajı arkadaşlar inşallah :) ..

Pudralı tarzı var ilerileri aslında pudralı ve kremsi. Toplamda sanki bir zambak kokusu gibi. Koklanmaktan, koklamaktan hoş olabilirsiniz. Güzel bir parfüm bence ama alacağım bir parfüm mü gidip gelmelerdeyim.. Mandalinası belirgin ve daha bol olsaydı çok güzel parfüm olurdu.. Amen(Servet hoca) hocada denemiştim ilk, diğer kimi Chanel Allure'ler ile beraber.. Akılda çok kalıcı değiller, çok karakteristik özellikleri yok bence. Denemelere devam .. Genel olarak uzun süre kıyafette sentetik koku oluşmadı pek. Güzel parfüm sayılır. Dediğim gibi Mandalinası güzel olsa güzel parfümü direkt diyecektim :) .. Son zamlar, devalasyon parfümleri iyice pahalı yaptı ve bu da bizde seçiçiliğe iyice itti kimi parfümde. Hem güzel koksun hem sılaj güçlü olsun arayışı artıyor.. Aslında bu parfüm kimi için bu kategoriye girebilir kimi için girmez. 150 ml'i 600 tl'ye yakın satılabiliyor, daha da ucuza satan olabilir..

Akademi Ödülü'nü kazanan Kathryn Bigelow'un Danny Fuller'la(Ünlü ödüllü bir sörfçü) yönetdiği özel bir kısa film, ALLURE HOMME SPORT EAU EXTRÊME'in taze ve canlandırıcı kokusunun ruhunu yakalıyor.

Allure Homme Sport Eau Extrême: Film 1 - CHANEL

Allure Homme Sport Eau Extrême: Film 2 - CHANEL

Allure Homme Sport Eau Extrême: Film 3 - CHANEL

Allure Homme Sport Eau Extrême: Film 4 - CHANEL

Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel for men reklam afiş deniz düz modeli iki şişe flanker.jpg

Netten alıntı içerik açıklaması : '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Chanel , erkek parfümü Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme'i piyasaya sürüyor ve tanınmış koleksiyon Allure Homme'ye katıyor. Bu çizginin ilk parfümü 1999'da piyasaya sürüldü ve daha sonra diğer pek çok versiyonu piyasaya sıçradı - Allure Homme Eau Fraichissante Pour l'Ete, Allure Homme Edition Blanche, Allure Homme Sport ve Allure Homme Sport Cologne Sport.

Yeni Chanel baskısının yaratıcısı , musky tonları, tart baharatları, aromatik tazelik ve erkeksi, odunsu anlaşmalardan oluşan bu karakteristik kombinasyonu sağlayan parfümer yaratıcısı Jacques Polge'dir . Sicilya mandalina, nane, servi ve adaçayı adaçayı soğuk, bitkisel ferahlıktan sorumludur. Güzel bir karabiber dozu kullanılmayan tart, karabiber ve sıcak tonka fasulyesi ile şekillendirilmiş ve yumuşatılmış Yeni Kaledonya'dan sedir ve sandal ağacı oluşur. Bu aşırı kompozisyon, tazelik, ekşilik, duygusallık, keskinlik ve güç birleşimiyle yansıtılır!

Yeni basımın füzesi, koyu renkte bir önceki Chanel Allure Homme baskısı ile aynı şekle sahip ve markanın kazınmış adıyla stoperde gümüş renkli bir halka. Flacon'un karanlık gövdesindeki kırmızı ve beyaz harfler, baskıya dinamikler sağlar. Koku 50 ve 100ml Eau Extreme olarak kullanılabilir.

Reklam kampanyasının yüzü profesyonel sörfçü Danny Fully, reklam video klipleri yönetilirken ( Chanel bunları reklam kliplerinin çeşitli versiyonlarında sundu) Oscar ödüllü Kathryn Bigalow tarafından yönetildi . Allure Homme Sport Eau Extreme , 2012 yılında başlatıldı.

Parfüm değerlendirmesi: 4.27 üzerinden 5 ile 2482 oy.

Allure Homme Sport Eau Extreme
2012for men

Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel for men üye oy oran koku notaları tablo sılaj ömür.jpg

n
Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel for men üye oy oran koku notaları tablo.jpg

993 Tonka fasulyesi ( Tonka bean ) , 567 Mandalina ( Mandarin orange ) , 513 Nane ( Mint ) , 404 Misk ( Musk ) , 294 Sandal odunu ( SandalWood ) , 289 Karabiber ( Pepper ) , 236 Selvi ( Cypress ) , 210 Ballıbabagillerden adaçayı ( Acı elma yağı, Sage ) , 163 Sedir ( Cedar ).

Selametler arkadaşlar :) ..

Son düzenleme: