Amouage gold man

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Havaalanında free shop ta denediğim bu koku her ne kadar bir çok Parfüm severin

eleştirisine maruz kalsa da ! Benim şahsi fikrim oldukça tutarlı ve kabul edilebilir nüasları var (elbette zevk meselesi) kalıcılığı ve farkedilirliği sizi üzmeyecek kadar olağan üstü nota geçişleri çok iyi .. Uyumsuz nota hiç sezmedim tasarlayan
20171022_2078150363.jpg
usta takdire şayan

Hocam bende bu parfum hakkında hep olumsuz eleştiriler aldım. Çok yoğun bir havası olduğunu işittim. Amouagelerin genel olarak baharatlı olan yoğunluğunda göz önüne alınca bu onlardan bile acımasız eleştiri gördüğünde bende olumsuz baktım bu parfüme. Ama yorumunuzdan sonra denemek gerek artık.

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hocam bende bu parfum hakkında hep olumsuz eleştiriler aldım. Çok yoğun bir havası olduğunu işittim. Amouagelerin genel olarak baharatlı olan yoğunluğunda göz önüne alınca bu onlardan bile acımasız eleştiri gördüğünde bende olumsuz baktım bu parfüme. Ama yorumunuzdan sonra denemek gerek artık.
Parfüm biraz göreceli bir konu... Elbette denemenizde fayda var .... Bu parfüm hakkında eleştirilere katılmıyorum .

Güçlü dinamik uç Parfüm sevenler için ideal

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

eleştirisine maruz kalsa da ! Benim şahsi fikrim oldukça tutarlı ve kabul edilebilir nüasları var (elbette zevk meselesi) kalıcılığı ve farkedilirliği sizi üzmeyecek kadar olağan üstü nota geçişleri çok iyi .. Uyumsuz nota hiç sezmedim tasarlayan Ekli dosyayı görüntüle 312 usta takdire şayan

Mutlu kardeşim hocam eline sağlık. Arkadaşlar buradan da demiş olayım parfüm yorumları kısımına mesela istediğiniz başlığı açabilir veya tekrar açabilirsiniz. Blog da yapabiliriz belki foruma ilerde, düşünelim. Veya yönetim olarak açtığınız başlıklara belitrterek tabiki edit yapabilriiz. Maksat ilk başta temel parfüm ile ilgili konular bulunsun yoksa yanlış anlaamyın lütfen. Bir konu altında toplamak da yapabiliriz..

Mutlu hocam sana da tekrar teşekkürler, diğer konularında gzüel aydınlanıyoruz, bilgilerini çok esirgeme lütfen :)..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu parfüme hacıyağı yakıştırması yapılıyor. Kimi bileğine sıkıldıktan sonra yıkıyormuş inatla ama çıkmıyormuş :D. Aslında ben böyle performansları seviyorum ama koku kalitesi de önemli işte. Bu arada Vertus Ombre ile Amouage Interlude benzer buldum ama safranı daha bol Ombre'nin ve udu da kısmen var. Tenimde Ombre daha çok kaldı belirgin. Alacaklar listemde şu an ombre.

Bu arada Rusya Başkanı Viladimir Putin'in de parfümü, parfümlerinden Amouage Gold diye biliyorum. Sert erkek imajı ile tanınıyor Putin ve bu hususda Soğuk kutupda falan ayılarla, kimi yerde kaplanlarla resimleri basına veriliyor ve video görüntüleri de. Belki sadece imaj için sert koku olduğu için Amouage Gold seçilmiş olabilir kullandığı parfümün medyaya yansıtılmasında. Bir sebepte Araplar ile ilişkilere sempatilik katmak için de verilmiş olabilir bilmiyorum. Tabi daha masumhane hakkaten sevdiği parfüm de olabilir :D..

Benim için denemek istediğim parfümler kısımında..

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Amouagelerde sevebildiğim 2 koku biri reflection biri belowed man. Diğerleri kullanamayacağım kadar arabik kokular

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi

eleştirisine maruz kalsa da ! Benim şahsi fikrim oldukça tutarlı ve kabul edilebilir nüasları var (elbette zevk meselesi) kalıcılığı ve farkedilirliği sizi üzmeyecek kadar olağan üstü nota geçişleri çok iyi .. Uyumsuz nota hiç sezmedim tasarlayan Ekli dosyayı görüntüle 312 usta takdire şayan
Bildiğim kadarıyla bu parfüm markanın ilk parfümü 1983 yılında Umman prensesi için özel olarak üretilen parfüm aynı zamanda perakende satışa geçmiş sonrasında 1998 de gold man çıkmış. Tam bir Arap coğrafyası kokusu hacı yağı benzetmesi makul ve yerinde parfüm bilmeyenler için ancak dekant olarak en azından denenmesi gerekir özellikle vintage versiyonunun

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bildiğim kadarıyla bu parfüm markanın ilk parfümü 1983 yılında Umman prensesi için özel olarak üretilen parfüm aynı zamanda perakende satışa geçmiş sonrasında 1998 de gold man çıkmış. Tam bir Arap coğrafyası kokusu hacı yağı benzetmesi makul ve yerinde parfüm bilmeyenler için ancak dekant olarak en azından denenmesi gerekir özellikle vintage versiyonunun
kesinlikle :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

parfümü en sonunda denedik. Bu başlığı unutmuştum :) . Tütün kokusu hissettim @Premiumperfume hocam. Çok bayılmadım parfüme ama zevk meselesi. Kötü mü değil, bir şaheser mi o kadar da değil. Denemelere devam bakalım :) . Yazılarını bekliyoruz senin de hocam. her görüş , he bakış açısı farklı olabilir, zevk bu. Okuyanlar ha bunun zevki bana uygun deyip daha ilginç, daha yakından izliyor o kişiyi mesela.

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi

parfümü en sonunda denedik. Bu başlığı unutmuştum :) . Tütün kokusu hissettim @Premiumperfume hocam. Çok bayılmadım parfüme ama zevk meselesi. Kötü mü değil, bir şaheser mi o kadar da değil. Denemelere devam bakalım :) . Yazılarını bekliyoruz senin de hocam. her görüş , he bakış açısı farklı olabilir, zevk bu. Okuyanlar ha bunun zevki bana uygun deyip daha ilginç, daha yakından izliyor o kişiyi mesela.
Haklısınız Baykal Bey zevk meselesi,, ağır extrem kokuları seviyorum ?