Aoud Café - Mancera - for women and men - 2013 - Karanlık tatlı ve Kahve

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Aoud Café Mancera for women and men resim şişe commercial rekalm.jpg
Aoud Café Mancera for women and men baykal baykalbul dekant şişesi Yasin Kokuyorum sitesinden ...jpg
Aoud Café Mancera for women and men baykal baykalbul dekant şişesi Yasin Kokuyorum sitesinden ...jpg

Aoud Café Mancera for women and men - 2013

Sevdim parfümü. Karanlık tatlı kokuları genelde seviyorum ve leziz bir kahve ile de harika bir koku, parfüm olmuş. Mancera Aoud Vanilla tekrar deneyeceğim ama denediği kadarı ile sevememiştim. Montale, Mancera'dan kötü ve Mancera daha iyi der @Mehmet kardeşim, hocam :), katılıyorum. Yorumunu bekleriz hocam :) .

Ud kısımı doğal mı bilemem ama oldukça güzel bir parfüm diyebilirim. Mancera İntense Cafe bu parfümün daha yoğun hali deniyor @aytaccinarr hocam sen kullanmışsın bu parfümü . Aşağıda ayrıca alıntılarınızdan yazacağım başka platformdan. Gene de bekleriz tabiki yorumlarınızı :) .

Mancera'nın yazlık turunçgilli parfümleri hoşdu, bu da başka güzel bir kışlık olmuş. Yazın kullanabilir diyen var ama tatlı bir koku. İntense cafe kadar da yoğun değil..

Parfümde kakao kokusu hissediyorum çok belirgin olmadan. Alınır mı alınabilir, hoşuma gitti. Gücü konusunda çok bangır bangır değil ama hani kıyafette hissediliyor. Intense Cafe de deneyin derim.

Fragrantica.com alıntı içerik : ''

Aoud Café by Mancera is a Oriental Vanilla fragrance for women and men. Aoud Café was launched in 2013. The nose behind this fragrance is Pierre Montale. Top notes are peach, black currant and bergamot; middle notes are amber, floral notes and coffee; base notes are white musk, sweet notes and woody notes.

Aoud Café tarafından Mancera kadın ve erkekler için oryantal vanilya kokusu olduğunu. Aoud Café 2013 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Pierre Montale . Üst notalar şeftali, siyah frenk üzümü ve bergamot; orta notalar kehribar, çiçek notaları ve kahvedir; temel notalar beyaz misk, tatlı notalar ve odunsu notalardır.

''

Vanilya hissedemedim parfümde ki resimi olarak da açıklanmamış. Tonka Fasulyesi artı kakao beraberliğinde bir tatlılık söz konusu kahve ile beraber.

Denedikçe konuyu düzenleyebilirim. Daha çok denenecek parfümüm var Elhamdulillah.

İyi parfümler, günler arkadaşlar, selametle :) .

Son düzenleme: