Armani Code for Women - Giorgio Armani - for women - 2006 / 2016

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Armani Code for Women - Giorgio Armani - for women - 2006  2016 commercial manken new bootle.jpg
Armani Code for Women - Giorgio Armani - for women - 2006  2016 manken commercial 2.jpg
Armani Code for Women - Giorgio Armani - for women / kadın için - 2006 / 2016

En üstteki şişe çiçek desensiz, morumsuz yeni şişe. Eski şişe sentetik ve beğenemdiğim bir modeldi. Giorgio Armani bence ''Armani Code'' for men 'e ve serisine yakışmayan bu parfümü değiştirmekle çok haklı.. İlk versiyon bayan parfümünde 2006 ama olumlu reformule tam olarak hangi yıl bilmiyorum. 2016'da rastladık ve şimdilik bu tarihi verdim..

Bu arada ilk reklam mankenlerinden biri Megan Fox, Hollywood film yıldızı..

Daha altta parfümü eski versiyonunu anlatacağım ama önce @elle61 hocamın bu parfümle ilgili yani yeni versiyonu ile ilgili görüşünü aktarayım yazddığı yerden kopyalayarak : ''

Parfümü dün aldım, bugün kullandım. Enfes kokuyor. Oldukça kadınsı bir koku. Bence tüm mevsimlere uyar. Yalnız yazın biraz az sıkmak lazım. Sentetik mi? Hayır, bence değil. Doğal bir aroması var. Portakal çiçeği nefis işlenmiş. Valentino Valentina ile Code arasında kalmıştım iyi ki Code almışım. Ancak Valentino da aklımın bir köşesinde. Kalıcılığı gayet iyi. Tavsiye eder miyim? Kesinlikle hayır. Kullanmayın da bize kalsın bu şahane.:D:D:D:p

''

Yeni şişe Fatma hocamın resimlerinden koyalım, forumdan alıntı yaparak :
Armani Code for Women - Giorgio Armani - for women - 2006  2016 new bootle.jpg

Eski versiyon anlatımım : ''

Kokuya doğal diyen ustalarda var ama ilk başlarındaki turunçgil portakaldan olabilir. Ben gerçi fazla ilk başları hatırlayamıyorum çünkü o gün birden fazla parfüm test ettim ve arada kaynadı biraz.. Biraz sonradan itibaren bence çok sentetiklik var, çok rahatsız etmiyor bu arada..

İlk başları tatlı ve biraz jagler havasında. Sonra jagler e daha çok benziyor yani fazla erkeksi bir bayan parfüme göre. Ama tamamen jagler keskinliğinde değil, tam onun gibi değil, andırıyor.. Jagler gibi çok güzelde değil bu arada. Jagler sentetik mi doğal diye düşündüğüm olmuştur. Uzun süreli bir parfüm olduğundan çok kullananı vardır kendine göre jagler klasiği.

4-5 saat sonra tatlılık başlıyor. 7.saatte sılaj azalmaya başlıyor iyice tende. 9 saat sonra sentetik kokuyor sadece ve tene yakınca.
''
Armani Code for Women megan fox photoshoot.jpg
Armani Code for Women mankenler afiş gerçek bütün resim.jpg

Hatalarımız affola, İyi kokular, günler arkadaşlar, Selametle :)..

Son düzenleme: