ARŞİVE KALDIRABİLİR BULUNDU Pure Havana şişeli kullanılmış arıyorum

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar merhaba,

Kullanılmış minumum 20 en fazla 40-50 ml arası şişeli pure havana arıyorum..elinde olan iletişime geçerse sevinirim..

a84f7b81521e3e98476b4c83ce5a6bec.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Demircan hocam pure havane kokusunu biraz tarif edermisiniz bende merak ettim dogrusu...

Hocam selam,

Öncelikle kokuyu sıfır olarak satın aldım ve konuyu arşive taşımalarını rica edicem mod arkadaşlardan...

Kokuya gelirsekBen koku tarifi yapamamki gülerim ben

Şaka bir yana burdaki uzman arkadaşlar gibi terimlerle değilde anlatabildiğim şekilde aktarmaya çalışayım..

Kokuyu sıkar sıkmaz keskin çok güzel şekerli meyveli olmayan bir koku geliyor,kısa süre içerisinde gerçekten güzel tütün kokusu devam ediyor vanilia’da var tabi..

Açıkçası insanları boğmayan ama kokusunu koklattığım ve yanından geçtiğim bayan arkadaş tarafından aaaa bak bu koku güzelmiş denilen bir koku...yarın sabah işe giderken sıkıp gideceğim ve benim için kalıcığı ve farkedirliği yarın öğlenden sonra saat 3-4 gibi belli olacak..Çünkü o saatlere kadar kalırsa koku benim için evet kalıcıdır ve benim sürekli kullanacağım ve bittiğinde de alacağım kokudur diyebilirim...

Varsa başka merak ettiğin benim atladığım şey diliimin döndüğü kadar anlatayım

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Evet kokuyu sabah sıktım geldim işe..saat 13:20 ve bileğimde çooooook derinlerde hissediyorum kokuyu...sanırım uçtu gitti koku...kısaca kalıcılık performansı için notum 10 üzerinden 5-6 oldu bu ürün için...

Aynı kokuya sahip ama performans olarak daha iyi(kalıcılık ve farkedirliği yüksek) bir ürün var ama oda fiyatı çok pahalı..bakalım araştırıp benzer ama performans olarak canavar olacak fiyat olarakta bana uyun bir ürün bulucam..KOKUYU çok sevdim çünkü...

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bir ara konuşmuştuk ama tekrar önereyim hocam, eğer denk gelirsen Naxos'u dene. Pure havane bu kadar sevdiysen, ona benzeyen ama ondan çok daha kaliteli olan bu kokuyu dene

xerjoff_1861_naxos_edp_100ml_perfume_sales_in_nigeria.jpg

Evet hocam hatırladım sizi,(eski nikiniz başka olabilirmi yoksa hep bumuydu )zaten bu kokuyu bilerek yazdım o son mesajımı..Bu kokuyu tavsiye etmiştiniz ama fiyat baya yüksek...Yani 10 ml alsam 100 lira ediyor...Ama açıkçası denemkte istiyorum...Kısmet olursa .

En azından fiyat olarakta uygun olan ama performansı yüksek olan bir koku bulurum diye yazdım ...Yinede bulamazdam mecburen bahsettğiniz kokuyu denemek istiyorum.

Teşekkürler.

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Mesela araştırırken bulduğum bir konudan ufak bir kesit...

ed7992d05a7a0893568b899da3f0595d.jpg

Sanki benden bahsetmiş burda yazar