Azzura’nın Parfüm Dükkanı

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Satılık Şişe+kutu Parfümler:
-

Tek Dekantlar:

-Xerjoff - More Than Words 5 ml >>>> 90 ₺
-Xerjoff - Mefisto 5 ml >>>> 70 ₺
-Xerjoff - Naxos 5 ml >>>> 60 ₺
-Xerjoff - Renaissence 5 ml >>>> 70 ₺
-Sospiro - Opera 5 ml >>>> 75 ₺

Kargo alıcı ödemelidir. Dekant şişelerim 12 ml'dir en sağlıklısı olduğu için 5 ml parfümü onların içine doldurmaktayım. Lütfen pazarlık yapmayalım.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı satışlar Kürşat kardeşim :) .. Teşekkürler :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Azzura hocam şunları talep ediyorum, yazmıştım da: " Memo African Leather 3 ml ---- 33 TL
-MFK Aqua Universalis Forte 5 ml ---- 70 TL

-Frederic Malle Promise 5 ml ---- 70
-Xerjoff Alexandria II 3 ml ---- 90 TL "

Emeğine sağlık Kürşat kardeşim :).. Baba kokular diğer arkadaşların da olduğu gibi Maşallah :).. African Leather'ı tam bilmemde diğer bu mesajda yazdıklarım çok övülüyor zaten.. Xerjoff Alexandria 2 beğenmeyen var ama esaslı koku olduğunu söyldyen de var. İyice deneyeyim de yazarız inşallah foruma da :)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
-Memo African Leather 3 ml ---- 33 TL
-Frederic Malle Promise 5 ml ---- 70 TL
-Xerjoff Alexandria II 3 ml ---- 90 TL
-MFK Aqua Universalis Forte 5 ml ---- 70 TL dekantlar gitmiştir.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Satılık Şişeliler:

-

Satılık Dekantlarım (2,5 tl şişe ve paketleme masrafı eklenecektir):

-Xerjoff More Than Words 3 ml ---- 42 TL

-Memo African Leather 3 ml ---- 33 TL / 5 ml ---- 55 TL / 12 ml ---- 120 TL (35 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-Kemi Aurum 3 ml ---- 60 TL / 5 ml ---- 100 TL / 12 ml ---- 225 TL (20 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-MFK Aqua Universalis Forte 5 ml ---- 70 TL

-Puredistance Black 3 ml ---- 90 TL / 5 ml ---- 150 TL (30 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-Clive Christian X for Men 3 ml ---- 60 TL / 5 ml ---- 100 TL (20 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-Frederic Malle Promise 3 ml ---- 42 TL / 5 ml ---- 70 TL (15 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-Frederic Malle Monseiur 3 ml ---- 30 TL / 5 ml ---- 50 TL / 12 ml ---- 120 TL (50 ml kadar verebilirim - şişeden dekant veriyorum)

-Creed Royal Oud 5 ml ---- 40 TL

-Xerjoff Nio 3 ml --- 60 TL

-Mancera Cedrat Boise 30 ml ---- 120 TL

-Ormonde Jayne Black Gold 3 ml ---- 75 TL

Belirtilen 3-5-12 ve 15 ml'lik dekantlarımdan belirtilen ml'lerde sadece birer adet bulunmaktadır. Bu doğrultuda istenirse tüm boyutlar istenirse seçilecek ölçüler alınabilir. Satılan dekantlar tek adet olduğu için satıldıktan sonra ilandan kaldırılacaktır.

Kargo aksi belirtilmedikçe alıcı ödemeli olup %30 indirimli olarak Yurtiçi Kargo ile gönderiyorum. 200 TL ve üzeri alımlarda kargo benden şekilde gönderimi gerçekleştirebilirim. LÜTFEN PAZARLIK YAPMAYALIM.
Ürünleri aldım teşekkürler :)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
-Clive Christian 1872 Men (29/30ml) -- 500 TL (Kaynak: Yurtdışı)

-Clive Christian X for Men (49/50ml) ---- 950 TL (Kaynak: Nokta Kozmetik)
şişelilere eklendiler

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Kürşat hocam mancera edp değilmi?Bana 20-30 ml kadar ayarlarmısın rica etsem?

Bu koku yaz için ideal bir kokuydu yanlış hatırlamıyorsam değilmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi