Babaların Parfümü "Knize Ten" Spliti.. (FOTOĞRAFLAR YÜKLENDİ) (KARGO AŞAMASI)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ben de denemelik isterim eğer şişe açılırsa beni de yaz lütfen :)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Mehmet hocam selamlar benimde yoğunluktan gözümden kaçmış split.
Hayırlı uğurlu olsun emeklerine sağlık.
Anladığım kadarıyla koku dolmuş, katılmak isterdim ama sağlık olsun diyelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cüneyt hocam siz benim çok değer verdiğim üstadlardan birisiniz. Sizi de listeye dahil edeyim, akşam parfümeri ile konuşup gerekirse 2 adet alım yapacağım ve listeyi de o şekilde düzenleyeceğim.

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cüneyt hocam siz benim çok değer verdiğim üstadlardan birisiniz. Sizi de listeye dahil edeyim, akşam parfümeri ile konuşup gerekirse 2 adet alım yapacağım ve listeyi de o şekilde düzenleyeceğim.

Güzel sözlerin beni çok mutlu etti Mehmet hocam. Sağolasın
Dediğin gibi bir düzenleme oluraa seve seve destek veririm.
Şimdiden kolay gelsin.

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hocam simdi gorebildim sanirim gec kalmisim :( her gun onlarca kez bakiyorum siteye ama kismetten ote koy yok eger olursa bende isterim hocam...

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Güzel split olmuş Mehmet hocam emeğinize sağlık :) yeni gördüm kaçırmadıysam bende katılmak isterim.

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
15 ml şişeleme yapmayacağım için maalesef böyle bir uygulama olmayacak. Ben 30 ml olarak Serdar Abiye göndereyim ve ödemeyi kendisinden alırım. Siz aranızda halledersiniz. Amacım 30 ml şişelemeden aşağı yapmamak zaten. Sizi ayrıca ekledim @Cakcetin hocam zaten. Eğer 2. şişe olmaz ise farklı bir yol izleriz.

Talep eden herkesi ekliyorum. 30 ml talep etmeyen var ise listeden silebilirim. :)

@mhmt_gl ve @Erbey sizleri de ekliyorum.

mhmt_gl

Üye
TürkParfüm Üyesi
15 ml şişeleme yapmayacağım için maalesef böyle bir uygulama olmayacak. Ben 30 ml olarak Serdar Abiye göndereyim ve ödemeyi kendisinden alırım. Siz aranızda halledersiniz. Amacım 30 ml şişelemeden aşağı yapmamak zaten. Sizi ayrıca ekledim @Cakcetin hocam zaten. Eğer 2. şişe olmaz ise farklı bir yol izleriz.

Talep eden herkesi ekliyorum. 30 ml talep etmeyen var ise listeden silebilirim. :)

Tesekkur ederim
Mehmet hocam eger ml yetmezse ben 60 ml de alabilirim

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi

30ml benim için daha iyi olur:)
Mehmet hocam nasıl olursa ben uyarım.

Mehmet hocam şayet ikinci şişe açılırsa ve benden önce talep eden yoksa ve benimde talep etme hakkım varsa şişeli yazılmak isterim. Uygun olam şekilde siz ayarlarsınız. Teşekkür ederim

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Şişeyi bi hayırlısı ile alayım @Cihan mert hocam :) Muhtemelen 2. şişe için ml miktarı arttırmak gerekebilir dolma olmaz ise yani bu seviyede kalır ise. O yüzden erken konuşmak istemiyorum.

Bakarsınız 225 ml hiç çıkmaz rezil olurum akşam. :)