Başkalarında koklamaktan daha zevk aldığınız parfümler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu kategori geniş olabilir, artık size kalmış. ''Başkalarında koklamaktan zevk aldığınız ve pek kullanmadığınız parfümler'' olarak da başlığı düşünebilirsiniz..

Bir de bu konuya hem kullandığınız ama başkasının üzerinde daha güzel parfümleri ekleyebilirsiniz. Bu parfüm ise Yves Saint Laurent (YSL)-Kouros.. Başkası üzerinde gerçekten daha iyi algılıyorum kokuyu ki genelde böyledir parfümler aslında..

Benim için bu kategoriye Christian Dior Dior Homme Intense (DHI) giriyor. Denemelerime devam edeceğim ama şu an için böyle. Sanırım Süsen(Iris, Newroz, Nevruz) çiçeğinden ötürü, feminen mi geliyor nedir benim için ki seven erkekler var saygımız var. Ama mesela Christian Dior Dior Homme Parfum (DHP) daha çok kullanmak için bana açık, DHI'ye göre..

Joop Homme 'da bu guruba girebilir, girmeyedebilir. Şimdiye kadar pek elim gitmedi evde hep olmasına rağmen. Kardeşimin kullandığı bir parfüm ama elim gitmedi o kadar. Yarın bir deneyeyim :D..

Bunun dışında sevip de az kullandığım parfümler var belki onun için ayrı başlık kullanılabilir.. Bunlardan biri Bvlgari Black idi ve dediğim gibi kullanmam diye bir şart yok bu parfüm için..

Bvlgari Man in Black'de sevdiğim bir tarz, yazın da iyi gidiyor bence. Şimdiye kadar pek kullanmadım ama daha şanslı kullanmam için bu parfüm de :)..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Elie Saab - Le parfum bence bi kadında çok şık duruyor. Erkekler için kendi beğenmediğim kokuyu başkasında beğenmiyorum:)