Birkaç şişeli

Koleksiyona ekleme amaçlı listemde bulunan birkaç parfümü şişeli olarak arıyorum. 30 ml üstü olmaması benim açımdan daha iyi çünkü bitirmek imkansız.

Son düzenleme:

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Uden ve nioyu sımdıye kadar almamıs olmana sasırıyorum gercekten muazzam kokular
Puredıstance black yorumsuz!

Hangi birine yetişeyim hak ver :) bide anca sıra geldi onlara daha yaza kadar sarkar sanırım onlar. Black ı denemedinmi yoksa beğenmediğin içinmi yorumsuzsun :) bu arada hoş geldin kardeşim seni görmek guzel

Puredistance Black
Xerjoff Nio

Frederic Malle – French Lover

Alındı ve listeden çıkarıldı. Sadece İrish Leather aranıyor düşük ml ve uygun fiyatlı olması yeterli

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hangi birine yetişeyim hak ver :) bide anca sıra geldi onlara daha yaza kadar sarkar sanırım onlar. Black ı denemedinmi yoksa beğenmediğin içinmi yorumsuzsun :) bu arada hoş geldin kardeşim seni görmek guzel
hosbulduk kardesımm, vay vay black alındı bıle demek gozu karartmışsın:) cok ust duzey begendıgım ıcın yorumsuz demıstım. güle güle kullanasın

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bulduğunuz uden i satmaya karar verirseniz ozelden görüşelim lütfen
Hocam daha yeni aldim sanirim demirbaslardan olacak :) ama ileride öyle bir düşüncem olursa ilk sizi rahatsız ederim
kardeşim güle güle kullan, begenıcegıne emındım, gerçekten az bilinen çok lezzet alıncak keyıflı kalıtelı bı koku.
mehmet hocam keske msjınızı once gorseydım, düne kadar harveyde 50ml uden %30 indirime girmişti. muhtelemen cihan da ordan temin etmiştir diye dusunuyorum. çok cazip bı fıyata gelıyordu, online satış yapamadılar, yapabılselerdi yedeklıycektım

kardeşim güle güle kullan, begenıcegıne emındım, gerçekten az bilinen çok lezzet alıncak keyıflı kalıtelı bı koku.
mehmet hocam keske msjınızı once gorseydım, düne kadar harveyde 50ml uden %30 indirime girmişti. muhtelemen cihan da ordan temin etmiştir diye dusunuyorum. çok cazip bı fıyata gelıyordu, online satış yapamadılar, yapabılselerdi yedeklıycektım
Aynen kardeşim ordan aldım murat aradi sağolsun liste gönderdi udenide görünce kaçmaz dedim

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi

Ah ne hocam keşke ogrenebilseydim

Düşünceniz yeter çok teşekkür ederim