BİTCOİN KAZANMAK İSTEYENLER BURAYA

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar selam,

Bildiğiniz gibi bu ara en revaçta olan konu bitcoin ...bende bayadır fırsat buldukça kazandıran ve ödeme veren siteleri araştırıyorum...yeni bulduğum siteyi size tavsiye etmek istiyorum..vereceğim link benim referans linkimdir...tıklayarak üye olabilirsiniz...bu işlerden anlayanlar zaten bilecektir..bilmeyenler için elimden geldiği kadar ufak bilgiler verebilirim...

https://freebitco.in/?r=10897717

korkacak bir durum yok virüs vs yok zaten..

iyi kazançlar herkese ;)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şimdi ben üye olsam, hiç para harcamadan coins kazanabilir miyim ve yöntemleri nelerdir Demircan hocam :)..?

ustad

TürkParfüm Üyesi
Yok kazanamazsınız tabi ki. Üye olup parayı bir hesaba yatırıyorsunuz onlarda size bitcoin alıyorlar ve size bir hesap no veriyorlar diye biliyorum

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Akbank ve Türkiye’de Paribu var aracı kuruluş olarak bitcoini Akbank hesabınızdan paribu hesabınıza aktararak alabilirsiniz ayrıca bir adet bitcoin cüzdanı açmanız gerek bitcoinleri saklamak için paribu sadece bitcoin satıyor ama altcoin dediğimiz diğer coinler var yatırım açısından değerlendirilebilir altcoinler paribuda satılmıyor yurtdışından bitcoin karşılığı alabilirsiniz.

Altcoinlerim bugün %15 üzeri getirdi. Küçük miktarda yatırım yapılabilir örneğin 100 dolara altcoin alırsanız belli olmaz belki de bitcoin gibi değerlenebilir ancak bi gece de para yok da olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir yanlış anlaşılmasın:) kendi adıma hesabım var evet

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
araştırmalarım sonucunda geleceğin bu sistemde olduğunu gördüm ve ikna oldum. balon patlaması diye bişey olmaz olmayacak ani bir şekilde değer kaybederler veya kazanırlar fakat hep olacaklar hayatımızda.. kullanıma geçtiğinde ileride evlatlarımızın torunlarımızın arkamızdan sayıp sövmemesi için alın bir miktar da olsa demedi demeyin :)

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Gelecek bu sistemde görünüyor gibi evet ama bu paranın bitcoin olup olmayacağı net değil. Yani bitcoin ilk çıkan fakat ileride farklı bir altcoin hükmedebilir piyasaya. Wright kardeşlerin motorlu uçağı icat edip ilerleyen yıllarda batması gibi :).

Yani sistem doğru olsa bile bu para birimi bitcoin değil x coin olabilir, şuan birçok alt coin çıktı, uzun vadede ne olur bilinmez. Bitcoin'in sistemindeki bazı noktalar uzun vadeli olmayabilir gibi geliyor bana, diğer altcoinlere de bir göz atınız derim.

Son düzenleme:

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gelecek bu sistemde görünüyor gibi evet ama bu paranın bitcoin olup olmayacağı net değil. Yani bitcoin ilk çıkan fakat ileride farklı bir altcoin hükmedebilir piyasaya. Wright kardeşlerin motorlu uçağı icat edip ilerleyen yıllarda batması gibi :).

Yani sistem doğru olsa bile bu para birimi bitcoin değil x coin olabilir, şuan birçok alt coin çıktı, uzun vadede ne olur bilinmez. Bitcoin'in sistemindeki bazı noktalar uzun vadeli olmayabilir gibi geliyor bana, diğer altcoinlere de bir göz atınız derim.
Ozan zaten ben de tüm altcoinleri de içine katarak yorumda bulundum.. Bitcoin bu işin öncüsü ve şu an için en değerli olanı ama onunla birlikte yüzlerce coin var ve bunların hepsinin ayrı ayrı projeleri var.. burada yanılgı şu aslında sanal para diye bişey yok kripto para bunlar ve ileride bunları kullanacağız kaçınılmaz gerçek bu.. durum bu kadar açıkken neden biz de yerimizi almayalım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Altın alın altın :D.. Kıyamete yakın altına güç yetmeyecek derlermiş :D. Bakın dün Roma paraları vardı bugün pul oldular neredeyse eğer altın değillerse. Eski paralar altınsa çok para ediyor çok çok genelde.. Diğer madde de Gümüş..

Irak Saddam zamanı paraları mesele en yakın örnek. Değersiz oldular yani alım olarak.. Eski Doğu bloğu paraları falan..

Bakın Rusya Abd savsaşı çıksa veya Kuzey Kore savaşı olsa Dolar'da düşüş gerçekleşir, gerçekleşebilir. Zaten ABD dolarının arkasında üretim gücü, fabrikalar vardı ama biliyorsunuz onların kimi Çin'e kaydı. Üstelik ABD çok borçlu biliyorsunuz çoğu Yahudi dünya para zenginleri ailelere..

Dolar düşer hatta pul kadar değeri olmayabilir ama Altın uzaylılar bile gelse para edecektir bence :D..

Son düzenleme:

Debussy

TürkParfüm Üyesi
Ozan zaten ben de tüm altcoinleri de içine katarak yorumda bulundum.. Bitcoin bu işin öncüsü ve şu an için en değerli olanı ama onunla birlikte yüzlerce coin var ve bunların hepsinin ayrı ayrı projeleri var.. burada yanılgı şu aslında sanal para diye bişey yok kripto para bunlar ve ileride bunları kullanacağız kaçınılmaz gerçek bu.. durum bu kadar açıkken neden biz de yerimizi almayalım :)

Evet, lar-ler kullanımından gördüm şimdi :). Zaten durumu biraz daha pekiştirmek için dedim, bu sistem geleceğine dair yapılan söylemler sonrası olaya vakıf olmayan insanlar bitcoin'e endeksleniyor sadece, halbuki oldukça geniş kapsamlı.

Ben henüz yerimi almadım ama bir ara iyice araştırıp öyle girebilirim gibi görünüyor, gerçi durdukça da tren kaçıyor :p.

yeftah

TürkParfüm Üyesi
Ben de coin almak istiyorum ama hiç bilgim yok..Kulaktan dolma sadece..Biri elimden tutup öğretse keşke

yeftah

TürkParfüm Üyesi
İlk nereden başlamam lazım..Okuyarak öğrenebileceğim site söylerseniz giriş bilgilerini en azından öğreneyim..Sonrasında ihtiyaç duydukça desteklerinize başvururum..Bi de şişeli Lidge lazım :D

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
İlk nereden başlamam lazım..Okuyarak öğrenebileceğim site söylerseniz giriş bilgilerini en azından öğreneyim..Sonrasında ihtiyaç duydukça desteklerinize başvururum..Bi de şişeli Lidge lazım :D
Sadece bitcoin almak satmak istiyorsanız paribudan 5 dk ya üye olabilirsiniz. En az 500 tl yatırmanız gerekiyor(eskiden 100 tl idi).

Altcoin alayım diyorsanız şu an en iyi borsa bence binance ordan altcoin alabilirsiniz paribudaki btcleriniz ile ancak bu sıralar kayıt sıkıntısı var diyorlar bilmiyorum söylenti.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Ohoo buradan olay yürür. Euro dolar da konusulursa sevinirim.. :)

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
barış hocam ilk önce coin nedir mantığı nedir onu iyice bir kafanda oturt ondan sonra yatırıma başla derim çünkü olayı anlamadan girilebilecek bir dünya değil..