Black XS Paco Rabanne for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Black XS Paco Rabanne for men commercial manken poster.jpg

Black XS Paco Rabanne for men

For women modelindeki o kuvvetli ekşimiş bozulmuş sentetik baharat kokuları bu parfümde azaltılmış ki parfüm çok sılajlı değil bütünü de. Turunçgiller var parfümde. Bir ara kakule tarzı tatlı baharatlar kokuyor parfümde. Sentetik koku kullanılmış mı tam bilemem ama bana o koku hoş gelmiyor. Doğal ile beraber kullanılmış parfümde varsa da. For women modeli zaten bence kesin sentetik çoğu ve rezil bir parfüm benim için. Forumda konusunu açalım onunda umarım..

Parfümde belirtilen resimdeki gül kokusunu net algılayamadım parfümde ki sanırım o gül içeriği anlatmıyor. Gül oalrak sadece brezilya gül ağacı notası var parfümde.. Belki ona atıf olabilir.. Tatlılık olan bir parfüm ve o bozuk baharat hissiyatı olmasa daha iyi olurmuş bari.. Parfümde aradığım etkiyi ben bulaamdım doğallı takıntısı biri olarak ki bence güzel bir takıntı genelde :D :)..

Fragrantica.com açıklaamsı : ''

Black XS , 2005 yılında Olivier Cresp tarafından kuruldu . Bu parfüm kesinlikle erkeksi. Bazı kadınların erkek parfümlerini giyme isteğini bilerek, yumuşak ve ılık odunsu notaları ve kuru dumanın tatlı notalarına rağmen hiçbir kadının Black XSgiymeye cesaret edemeyeceği söylenebilir. Citrusy açılımı, kompozisyonun tatlı ve baharatlı kalbine mükemmel bir giriş yapar. Kalpteki derin ve karanlık tatlı meyveli notaların yerine, ormandaki notalar ve kehribar rengiyle yer değiştirilir. Böyle hoş bir çevredeki kehribar renginde bir tütün nüansı almak eğilimi gösterirken, misk bu kokunun aşırı erkekliği belirler. Siyah XS'de taze limon notaları, Kalamanzi meyvesi, tagetes, adaçayı, pralin, kakule, tarçın, Tou balsam, gül ağacı, siyah kehribar, paçuli ve abanoz bulunur.

Black XS Olivier Cresp ve Rosendo Mateu tarafından oluşturuldu .

Parfüm derecesi: 5 üzerinden 3,80 , 2738 oy. ''

İyi okumalar, iyi kokular, iyi günler arkadaşlar :)..