Bugün Çevrenizdekiler Hangi Parfümü Kullanmış ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün kardeşim Antonio Puig Quorum sıkmıştı, karanfil baharatlı ormanlardan kokular taşıyan parfüm..

Etrafımızdaki kişilerin ne parfüm kullandığını soramamak aslında kötü bir olay. Aslında böyle bir uygulama güzel olurdu. Düşünsenize buğün bunu kullandım diyorsun ve telefondan diğeri bunu görebiliyor mesela bluetooth'dan bağlı bir uygulama ile :D..

Kimi zaman öyle hoş kokular oluyor ki, soramamak kötü, hayırlısı olsun inşallah ne diyelim :)..

Kız kardeşim komşumuz ile aynı asansöre bi diğimizde bayanın victoria secret parfümlerinden birini kullandığını söyledi. Bayan parfümlerini çok bilmediğim için ben anlamadim ama koku pek güzel değildi.

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bir gün ben de buraya adamakıllı bir parfüm yazacak mıyım acaba..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Çok yalnızım çevremde kimse yok:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bir gün ben de buraya adamakıllı bir parfüm yazacak mıyım acaba..

Haha :D.. Demek etrafın kötü parfüm kullanıyor :D.. Gerçi sen de lancome la vie est belle yi de sevmiyorsun :D.. Konusuna da yazayım linkteki, bu parfüm son zamanlarda eeski şeftali kokusu yokmuş, bence büyük kayıp.. Bu kadar doğal şeftali koklamamıştım ve bu sanırım koku notaları birleşimi sonucu olabilir ve başrollerde Silhat(PAçuli, tefarik) var bu rol oluşumunda bence..

Ben olayı anladım sanırım parfüm ünlü olunca çok talep oluşuyor ve ihtiyaca cevap vermek için içerikteki pahalı koku notları az bulunduğundan da belki seyreltiliyor daha çok parfüm yapmak için. Ya da ifra ile beraber gıcıklık yapıyorlar.. Eskiden rastgele telefon açıp işleten çok olurdu ki çocuklar yapardı :D geenlde :D.. Büyüklerin yaptığı tabi eğer kötü niyetli ise hoş olmuyor o ayrı.. Arar güler kapetrıdık şu çevirmeli eski telefonlarda hani cem yılmazın itfaiyeyi ararken ev yandı kül oldu bitti espirisi yaptığı telefonlar :D Allah korusun inşallah. Eskiden itfaiye numarası 000 idi :D hem de en sonda, çevirene kadar ve yerine gelene kadar bayağı zaman geçer :D.. Ey gidi günler zamn gelip geçiyor, inşallah güzel geçer :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Soulmate'de idim. Bilirsiniz çikolata, tatlı kokular vardır kahve kokusuyla beraber genelde böyle kahve dükkanlarında.

Sonra Salep beklerken biri geldi ve onun gelmesiyle etraf koku aldı güzel. Acaba oradan mı yoksa bu genç adamdan mı geldi düşünürken, biraz sonra gence sordum, ne güzel kokuyor bura ama sanki bir parfüm dedim. Siz ne sıktınız dedim. Tom Ford dedi. Vanille mi dedim, evet dedi.

Tom Ford Tobacco Vanille sıktığını düşünüyorum. Vanilyalı, meyveli güzel gurme kokuydu ve etrafı sarmıştı

Bu kadar çok ünlü olmasına şaşmıyoruz zaten bu parfümün :).

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Soulmate'de idim. Bilirsiniz çikolata, tatlı kokular vardır kahve kokusuyla beraber genelde böyle kahve dükkanlarında.

Sonra Salep beklerken biri geldi ve onun gelmesiyle etraf koku aldı güzel. Acaba oradan mı yoksa bu genç adamdan mı geldi düşünürken, biraz sonra gence sordum, ne güzel kokuyor bura ama sanki bir parfüm dedim. Siz ne sıktınız dedim. Tom Ford dedi. Vanille mi dedim, evet dedi.

Tom Ford Tobacco Vanille sıktığını düşünüyorum. Vanilyalı, meyveli güzel gurme kokuydu ve etrafı sarmıştı

Bu kadar çok ünlü olmasına şaşmıyoruz zaten bu parfümün :).