Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Costume National Homme kullandım kıyafette var diye. Sertliğinin yanında yumuşak yanı da hoşuma gidiyor.. ..

Abdul Samad Al Qurashi Amber Jewel de sürdüm.. Çok güçlü değil. Tuzlu, biraz çiçeksi, Misk gibi.. Hoşuma gitti kokusu.. Misk kadar da çiçeksi değil..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Her ne kadar bana çok hitap etmese de, dün akşamdan beri bunu ara ara sıkmaya devam ediyorum ve oldukça keyif alıyorum. Oturduktan sonra biraz feminenliği artsa da, kokunun oturduğundaki muhteşem havası işte bunu sadece Frederic Malle'de bulabilirim mesajı veriyor.

upload_2018-1-11_14-11-13.png

Noir Epices Frederic Malle for women and men

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
HDP 1740 kullandım.

İlk sıktığınız an inanılmaz sert bir deri, çok acı bergamot, ölmezotu ile başlıyor. 10-15 dakika sonra laden oldukça yoğun şekilde kremsi silhat ile birlikte yayılıma devam ediyor. Kokuya vanilyanın eklenmesi ile tatlılaşma oluyor.

2-3 saat sonra kokudan derinin etkisi azalıyor ve pudramsı bir hissiyat ortaya çıkıyor. Elemi reçinesine yordum ben bu durumu.

Başlangıcı gerçekten çevrenizden olumsuz tepkileri iyi topluyor. Sonrası da pek olumlu bir hal almıyor. Ancak karanlık çok çok karanlık bir koku alayım koklayayım çevremdekilere biraz ızdırap vereyim diyorsanız alınabilir.

Çok sert bir koku. Tam bir maskülen. 40+ yaş üstü için düşünülebilir.

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
mpg ambre precieux. koyu, kıvamlı amberin insanın yüzüne yüzüne çarptığı, baharatlarla desteklenmiş kullanmaktan büyük keyif aldığım nostaljik bir parfüm..

rasta82

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
burun yoruldu bi reset atmak lazım. çam limon lavanta meşeyosunu bunun için biçilmiş kaftan. bu tarz eski berber tipi maskülenleri seviyorsanız mutlaka denemelisiniz. tıraş sonrası için dolabınızın demirbaşı olabilir. (200ml i 100tl civarı f/p kralı)

aqa.jpg

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
burun yoruldu bi reset atmak lazım. çam limon lavanta meşeyosunu bunun için biçilmiş kaftan. bu tarz eski berber tipi maskülenleri seviyorsanız mutlaka denemelisiniz. tıraş sonrası için dolabınızın demirbaşı olabilir. (200ml i 100tl civarı f/p kralı)

Ekli dosyayı görüntüle 1076

Bence de abi, her gün boş zamanımda sıkıyorum. :) 2. 3. 50 ml yi bitirmek üzereyim 1 senede.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
HDP 1740 kullandım.

İlk sıktığınız an inanılmaz sert bir deri, çok acı bergamot, ölmezotu ile başlıyor. 10-15 dakika sonra laden oldukça yoğun şekilde kremsi silhat ile birlikte yayılıma devam ediyor. Kokuya vanilyanın eklenmesi ile tatlılaşma oluyor.

2-3 saat sonra kokudan derinin etkisi azalıyor ve pudramsı bir hissiyat ortaya çıkıyor. Elemi reçinesine yordum ben bu durumu.

Başlangıcı gerçekten çevrenizden olumsuz tepkileri iyi topluyor. Sonrası da pek olumlu bir hal almıyor. Ancak karanlık çok çok karanlık bir koku alayım koklayayım çevremdekilere biraz ızdırap vereyim diyorsanız alınabilir.

Çok sert bir koku. Tam bir maskülen. 40+ yaş üstü için düşünülebilir.

Animalic leather sınıfında gerçekten referans gösterilecek kokulardan Kürşat Hocam. Oldukça beğendiğim maskulen bir parfüm, ama geri dönüş amacıyla değil de soğuk havalarda kendini şımartmak amacıyla kullanılması gereken bir parfüm.