Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gece için Tom Ford Tobacco Vanilla (fanliyaya sinen koku) üzerine Gucci Envy for men çok güzel oldu.. İkisi de Tom Ford imzalı..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Kısa bir aradan sonra herkese Merhaba..

Bugün, Grey Flannel 2014 Ocak üretimli 30 ml lik bir parfümün açılışını yaptım. Yoğun sabunsu ve eski kafa yapısı oldukça hoşuma gitti. Zaten tabac seven biri olarak bunu da kullanmaktan büyük keyif alacağımı ümit ediyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Costume National Homme çünkü giydiğim siyah triko kazak o okokuyordu hala kaç hafta geçti:D..

MFK Grand Soir, Serge Lutens Chergui diğer fısfıslattıklarım :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gece dinlendirici takılmak istedim gene. Akşam sonrası fanliyaya gece üstüne giydiğim kazağa Brut Madalyonlu Hollanda Unilever kutulu şişe :).. Lavanta, Meşeyosunu, anason.. Nasıl bir ilham maşallah gelmiş be kardeşim :)..

blerox

Üye
TürkParfüm Üyesi
bugünü mfk oud satin mood ile geçirmek istedim kıyafetim ile kombin etmek adına. kullananlarda oluyor mu bilmiyorum ama pembe renk ve tonlarına daha bir yakıştırıyorum bu parfümü. sanırım çocukluğumdan kalan açık pembe renkli gül algılarımdan dolayı bu durum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İnsan zevki garip. O kadar tatlı kokuları sev, aromatik kokuları sev gel Ajmal Mukhallat Shams kullan :).. Hayvansı ud..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Abercrombie Fitch & Fierce..

Yaz gelsinde turunçgili bol parfüm de kullanalım inşallah.. Creed Aventus ve klonları başlarda :).. Tabi Creed doğallığı bir başkadır diyene de saygımız var :)..