Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ajmal Musk Gazelle (Geyik Miski) Limited Edition Grade AAA. Tatlılaştırılmış misk safran, ud falanla. Çok kuvvetli. Gaz gibi de kokusunu seviyorum. Dozaj çok çok önemli :D

Pervane

TürkParfüm Üyesi
Bugün Mutlu Korkmaz Bey'in kendi tasarımı olan Ritual Dark'ı denedim. Koku çok Arabik ve tatlı bir açılıştan sonra çiçekli ve miskli olarak devam ediyor. Erkek kullanımına uygun vintage kadın kokularını andıran bir havası var. Çok çok doğal kokuyor ki zaten Murat Bey kokularında en kaliteli hammaddeleri kullandığını belirtmişti. Ayrıca Murat Bey'in yolladığı saf meşe yosunu aşık olunacak bir asalete, güzelliğe ve nahifliğe sahip.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Interlude Man Vintage.. Benim parfümüm değil kısmen ve kısmen benim parfümüm. Ben sıcak baharat karanfil baharatı dışında pek aram yok. Tütsü de genelde sevmeyebiliyorum. Bu açılardan benim parfümüm değil ama çeken yanları da var bu parfümün. Tatlılık Laden(Labdanum) kaynaklı geneli..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Anneme Xerjoff Lira for women (Uniseks) sıktım ve mis gibi kokuyor 3 fısfıs ile :D , Vanilya ve Turunçgiller.. Ben dünden kalan Amouage Interlude Man ve üzerine Acımsı Turunçgil sıktım onla berraber kokuyorum.. Turunçgiller bence vazgeçilmezler parfüm dünyasında ve benim için de ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie.. Dikkat gülü ve udu alışkanlık yapabilir :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kokularla mest olmaya devam :) .. Giorgio Armani Prive Rose D'Arabie .. 5 tıksa 2-3 tık daha güçlü olmasını isterdim .. Gece yatarken de sıkılmasını tavsiye ederim :) ..

Annem dün Vintage YSL Kouros sıktı, aman Allah'ım mis, mis :) .. Çiçeksi misk koktu dün Adana bahar havasında ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sabah Armani Prive Rose d'Arabie daha çok tenime sıktım.

3 fıffıs ikindi sonrası Hdp Fidelis ve kardeşim ağır dedi :).. Gerçi ladykiller bence. Baharat Amouage Interlude Man 'den daha az ama kimyonsu ama hoşuma giden artı reçinemsi baharat kokusu var ve çok hoş. Kakao(açıklanmamış) baş rollerde Laden(Labdanum) ile. Tütsüsünü de sevdim.