Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

ustad

TürkParfüm Üyesi
IMG_3705.JPG

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Bulent bey, musait olur iseniz sizden ozellikle Almanya seyahatimde arastirabilecegim discontiued olmus degerli designer listesi almak istiyorum.

Bu zamana kadar ozellikle yurt disinda hep niş takip ediyordum ama fiyatlar kur kaynakli oldugu icin oldukca artti. Turkiye de bulunmasi zor eski parfumlere yonelmek daha iyi olacak.

Yardimci olursaniz sevinirim

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün saf meşeyosunu denedim. Zamk gibi idi şişesinde ve tende. Çok kuvvetli değildi ve güzeldi. Hala tenimde kokuyor. Erkeksi bir koku ama hani feminen yanları da var bence..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Christian Dior Eau Sauvage Parfum kullandı. Yeşil renkli EDP olan. İfra yüzünden sanırım içinde açıklanmayan meşeyosunu bariz şekilde var. Mis gibi koktu içindeki artı keskinimsilik ve tatlılık veren reçine gibi notalarla.. 2017 modeli maalesef çıktı bu parfümün ve sanırım gene içine ettiler. İnşallah eski versiyon üretim devam eder :).. Yoksa meşeyosunu yağı alırız bak, kendi parfümümüzü de yaparık :D, parfüm marfüm almak öyle uydurukları :)..

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Asaq royal amber spirit kullandım plastik hissi veren garip bir amberi var sanki petrol kokusuda var doğal amber bu olsak gerek abdul samad al quarshi yamuk yapmaz :)
Bir diger amber jewel de muazzam bir amber kokusu baharatlar ve amber karışımı özel bir esans ikiside çok kalıcı doğal kokular.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün de Aramis ile devam ediyorum. 4 ay sonra 11 yıllık olacak. Vintage mintage biter diye sallamıyorum günde 10-15 fıs ile yola devam. :)
Seni müzeler ve tarihi eserler vakfına falan şikayet edeyim :D :p:):)..