Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
David Walker Sparkles. Çok ilginç bir parfüm. Kokladıkça kokuyorum. Çok mest etmiyor belki ama yakın ve çok saygı duyuyorum kokusuna ve dediğim gibi Kokladıkça kokluyorum. Terre d'Hermes in kısmen meyvelisi, keskinsiz yumuşamış hali gibi diyebilirim. Oldukça kalıcı. Reçinemsi.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Parfümü ilk sıktığımda beni çocukluğuma götürdü. Mutlaka bir yerlerde kullanıp denemiştim ki hafızama kazınmış.

Egzotik olup aromatik -tatlı ve odunsu yapıda bir parfüm.

Zamanında CK neler yapmış dedirtiyor insana. Beklediğimden tatlı ve beklediğimden biraz ağır. Mür kaynaklı olabilir.

Yılmaz abiye tekrar tekrar teşekkürler.

2019-09-06_09h00_22.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine . Sucul artı greyfurt, Turunçgil

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kemi Jabir , maalesef gücünü sevemedim, bence alınmaz gibi. Floral ve sorna ud artı floral. Şakayık ve ve daah önceden bildiğim Freesia(Frezya). Frazya sanırım sucul gibi kokan bir bitki, çiçek. Koku güçü olsa çok güzel bir bayan parfümü ha hani erkekler de kullanabilir, o kadar feminen değil. Uzun süre aklıcı ama sılaj soru işareti. Hala deniyorum. Topluca denediğim Kemi'leri resimlerle vereceğim inşallah. Toplu sorun kimi kemi'ler güçlü değil ama çok güzel kokular, keşke güçlü olsalardı kimi.

Şimdi MFK Oud Satin Mood sıktım . O tatlılık oldukça fazla. Erkek ve bayanların sevdiği enteresan bir parfüm. Gül artı ud ve tatlılık.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
PDM Herod. O portakalımsı tatlı koku beni benden alıyor, mest ediyor. Xerjoff Lira da böyle. Portakal anlaşıldı en sevdiğim kokulardan ki portakal kabuğu ve çiçeği yağı da seviyorum ki evde var ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women. Mest üstü mest.. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

CNYT

TürkParfüm Üyesi
Geçen Hafta Boyu: Roja Dove Fetish - TF Beau De Jour - Tom Ford Tobacco Vanille - Tom Ford Tobacco Oud - Creed Aventus - Tom Ford Noir De Noir - Aramis Modern Leather (Berbat) - Aramis Tobacco Reserve (Sıvıya sanki kül tablası eklenmiş gibi) - Nishane Zenne (tatlımsak, yeni akım) - Amouage Beach Hut (aşırı tozlu kirli hissiyatı) - Mancera Cedrat Boise (Yeni gelenlerde performans 3 saat gibi)... Havalar Sonbahar gibi... Kışlık parfümlerde akşam için dozları ayarlanmak suretiyle kullanılabilir...

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün Adp Fico di Amalfi kullanınca Annem bu kullandığın ne dedi olumlu olarak, severek. Bugün kardeşim kullandı.

Ben Xerjoff Lira for women. Akşam yeni parfüm denemeye devam inşallah :)