Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
çok parfüm ednedim evdeki dekantlardan çok maşallah. Yakında yazarım inşallah arkadaşlar :)

Moh Blackbird no1 için Yılmaz(Yılkant) beye, hocaya çok teeşkkürler. Denizyosunu ve pempebiber tarzı kokuyor. Tam erkek kokusu ve denizyosunumsu koku çok kalıcı ama kıyafete yakın gibi ama hani yanından geçince de hissediliyor 12 saat sonra bile ki aslında bu çok iyi demek çoğu parfüme göre. Tende şaşırtıcı derecede uzun hala.

Son düzenleme:

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Bunu kullanmadan hayvansal parfüm kullandım demeyin. Hayvansal notalara ilginiz var ise mutlaka bir kere deneyin.

2019-10-01_08h50_22.png

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ohohoho deostick i nasıl koltuk altı teri ile birlikte müthiş birşey olur ya hu bu. :)))
Ter kokusu daha masum kalır bunun yanında ?
Şaka bir yana gayet sert maskülen yapısı var.Ama sürüldükten bir kaç saat sonra yumuşuyor ve aman aman ter kokusunu da önlediği söylenemez.Zaten geçen hafta bitti yeni bir şeyler arayışı içindeyim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
XXY Xerjoff for women and men Seventeen Seventeen 1771

parfüm olmamış çünkü gücü zayıf. Kimi Xerjoff parfümü gene çok güzel ama gücü zayıf. Bu parfümde onlardan bence. Çiçeksi bir koku yayılımı var. Deri parfümü sanmıştım çünkü sample kutusu deri şekilde bir yüzü ama deri kokmuyor. Ylang ylang neden bol bol kullanılmamış anlamadım. Yasemin de çiçeksiliğe etki ediyor ama parfümü zayıf buldum dediğim gibi. Beyaz çiçeğimsi bir koku ve tatlımsılık kısmen.

Son düzenleme:

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Ter kokusu daha masum kalır bunun yanında ?
Şaka bir yana gayet sert maskülen yapısı var.Ama sürüldükten bir kaç saat sonra yumuşuyor ve aman aman ter kokusunu da önlediği söylenemez.Zaten geçen hafta bitti yeni bir şeyler arayışı içindeyim.

Güzel birşey bulursan abi bana da söyle öyle birşeye ihtiyacım var. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie :) ..