Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Atatürk'ün de sevdiği Arabian Oud marka Geyik miski kullandım :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
2019-10-30_10h03_00.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis. İlk sıkıldığında bir keskinlik var ve seviyorum. Kuvvetini de çok seviyorum daha ne olsun :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tuberose kullandım Sümbülteber :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
RBX 59 Abdul Karim Al Faransi for men

@abdullahkan 'a teşekkürler :) .

Çok sevdim bu parfümü. Şişeli alınabilir. Oldukça doğal kokuyor. Safranımsı kokuyor ve açıklanmayan ''Küçük hindistancevizi'' gibi aromatik bir koku var ve Lavantanın sıcağı diyebiliriz. Amber tatlılığı çok karanlık değil ama parfüm aynı zamanda karanlık, ferahlığının yanında. Sandalodunu güzel eşlik ediyor ve Amber Sandal odununu kısmen boğmuş ama kısmen. Paçulide kısmen bu karanlığa katılıyor. Miskimsi kokuda var çok hayvansal olmadan. Yeeni sürdüm kırılan şişeden. Evet maalesef kargoda kırılmış. Ayrı sarmak gerekmiş, sağlık olsun gene de. Resimli konu açacağım inşallah :)

RBX 59 yarım saat civarı bildiğin Sibirya Geyik miski gibi kokuyor tende. Çiçeksi denmesinin sebebi bu, sibirya miski çieçksi, feminen bir misktir. Kıyafette ise daha aromatik parfüm ve geyik miski daha 1,5 saatte bile o kadar baskın değil ama oldukça da belli.

Gündüz ise Xerjoff Lira for women. Benim imza kokularımdan oldu artık :D .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie :)

abdullahkan

Üye
TürkParfüm Üyesi
RBX 59 Abdul Karim Al Faransi for men

@abdullahkan 'a teşekkürler :) .

Çok sevdim bu parfümü. Şişeli alınabilir. Oldukça doğal kokuyor. Safranımsı kokuyor ve açıklanmayan ''Küçük hindistancevizi'' gibi aromatik bir koku var ve Lavantanın sıcağı diyebiliriz. Amber tatlılığı çok karanlık değil ama parfüm aynı zamanda karanlık, ferahlığının yanında. Sandalodunu güzel eşlik ediyor ve Amber Sandal odununu kısmen boğmuş ama kısmen. Paçulide kısmen bu karanlığa katılıyor. Miskimsi kokuda var çok hayvansal olmadan. Yeeni sürdüm kırılan şişeden. Evet maalesef kargoda kırılmış. Ayrı sarmak gerekmiş, sağlık olsun gene de. Resimli konu açacağım inşallah :)

RBX 59 yarım saat civarı bildiğin Sibirya Geyik miski gibi kokuyor tende. Çiçeksi denmesinin sebebi bu, sibirya miski çieçksi, feminen bir misktir. Kıyafette ise daha aromatik parfüm ve geyik miski daha 1,5 saatte bile o kadar baskın değil ama oldukça da belli.

Gündüz ise Xerjoff Lira for women. Benim imza kokularımdan oldu artık :D .
Fransız parfümü baz alınarak tasarlanmış bi koku,bende beğenip 6 veya 12 ml almak istiyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Rose d'arabie devam :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme, 118 ml). Canım çekti, meşeyosunu yorumu..