Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Yağmuru gördüm yapıştırdım. Çok özlemişim.

2019-11-25_09h27_47.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aynı kazak aynı parfüm Hdp Fidelis :D

CNYT

TürkParfüm Üyesi
TT Laudano Nero (3 yıldır bitiremedim, ilaçsı tatlı oudh) - Amouage Lyric Man (Metalik kokuları sevmemeye başladım özellikle gül ve benzerleri) - Roja Parfums Enigma Pour Homme (ilk 3 saat güçlü) - Xerjoff Alexandria II (Başta sevdim ancak sonra soğumaya başladım sanki sentetik bir yapaylık var şu anki fiyatını bana göre hak etmiyor) - Roja Parfums Amber Aoud (tenimde 1 gün civarı kalıyor, ilk 5-6 saat çok kuvvetli ve farkındalığı yüksek ancak şu anki fiyatına değmez)... Bunlar ön planda olanlar... Başkaları da var geçen süre zarfında...

Trol birisi demediğini bırakmamış; bu forumun sahibi, ben ve bir çok kişi hakkında geçen ay... klavye delikanlıları... Gerçi önlem alınmış, duyduğum kadarıyla. Bu tip ağzı bozuk insanları sevmem... Neyse...

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
TT Laudano Nero (3 yıldır bitiremedim, ilaçsı tatlı oudh) - Amouage Lyric Man (Metalik kokuları sevmemeye başladım özellikle gül ve benzerleri) - Roja Parfums Enigma Pour Homme (ilk 3 saat güçlü) - Xerjoff Alexandria II (Başta sevdim ancak sonra soğumaya başladım sanki sentetik bir yapaylık var şu anki fiyatını bana göre hak etmiyor) - Roja Parfums Amber Aoud (tenimde 1 gün civarı kalıyor, ilk 5-6 saat çok kuvvetli ve farkındalığı yüksek ancak şu anki fiyatına değmez)... Bunlar ön planda olanlar... Başkaları da var geçen süre zarfında...

Trol birisi demediğini bırakmamış; bu forumun sahibi, ben ve bir çok kişi hakkında geçen ay... klavye delikanlıları... Gerçi önlem alınmış, duyduğum kadarıyla. Bu tip ağzı bozuk insanları sevmem... Neyse...
Teşekkür ederim hem parfüm bilgileri hem de bize hakaret eden kişi durumunu söylediğiniz için. Evet ilginçtir uğraşan oluyor. Bazen fake hesap açan da olabilir. Olayın ayrıntılarını bilmiyorum, ilk defa duydum. Yazık ya, kin beslemeye, iftira atıp çok günaha girmeye ne gerek var. Cehennem boşuna yaratılmamış işte, inşallah bu dünyada da çekerler hem belki akıllanırlar.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Jubilation XXV ... Erkek olduğunu hatırlatıyor insana :D maşallah :D . Opponax reçinesi bol kullanılmış ve Güzel bir Oud yorumu :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histories de Parfums (HDP) Fidelis. Aslında Xerjoff Lira for women sıkasım vardı ama şu kazak olayı :D . Kakakolu kokuyorum, çok hoş karanlık tatlılar :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Adp Fico de Amalfi, güzel koku. Ben Xerjoff Lira for women.

Maalesef arabaya muzlu, kavunlu mu ne koku dökülmüş. Doğal turunçgil seviyorum ben. Sentetik kavun itici geliyor bana.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille. Eskimeyecek görünen Vanilya, Karanfil baharatı ve meyveler :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Cumartesi ve pazar Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme, 118 ml) kullandım. Ben yaz aylarında seviyorum bu parfümü :)