Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histoires De Parfums (HDP) Fidelis . Baharatımsı başlıyor ama sevmeeeyn bile sevebilir tabi beraberinde Amberimsi Tatlılık..

Bugün akşam ise Xerjoff Ibitera for women devam. MEnekşe yağı da kullandım elime ve evet yanılmamışım çok var ibitira'da Menekşe çiçeği yağı. Ek beyaz çiçeksi koku var BU YASEMİN TARZI BİR ŞEY VEE pORTAKAL ÇİÇEĞİ , Neroli eşlik ediyor. Limon çok öne çıkmıyor. Doğal suculluk dediğim gibi parfümde var. Paçuli tarzı bir kuru odunsuluk var ve buna Vetiver'de etki etmiş olabilir. Sedir bu koku bütünlüğüne destekleyici. Çok güzel bir parfüm olmuş. Dediğim gibi tam bir uniseks. Sadece başalrda feminen çiçeksilik kayıyor ama yüzde 10 yani gene uniseks bence. PArfümörü açıklanmamış ve çok güzel bir parfüm :) .

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Viski ve Tabac Vert :) Kombinasyon efsane.

2020-01-28_09h37_35.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men. Mest olmaya devam. Meşeyosunu gibi yumuşak bir kokuyu ışıltılı parlak yapmışlar parfümde. Çok güzel.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Chanel Allure Homme Sport.. Turunçgil kokularını seviyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hermes Bel Ami (Belami) (1986) 1991-1992 Vintage Kullandım. Yılkant Bey'e çok teşekkürler :) . Knize Knize Ten tarzı ama Knize Ten çok daha kuvvetli ama Belami'de gücü hani yeter Vintage'in. Amber ağırlıklı parfüm ve hayvansallık. Kunduz yağı hissediliyor. İlk başları Caron Yatağan'ı anımsatıyor. Sonra Amber devreye giriyor. Tatlı bir Amber Knize Ten tarzı. Çok hayvansal olmadan deri tarzı, tatlı amber birleşimi güzel bir parfüm ikisi de. LAvanta da hissediliyor. Knize Ten sertken sanki Belami daha yumuşak kimi yönlerden. Ben ikisini de sevdim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün akşam Knize Knize Ten Sıktım BelAmi den sonra. Gerçekten doyurucu bir pardüm, kremsi tarzda Kunduz, Amber, Meşeyosunu Knize Knize Ten..

Bugün Xerjoff Lira for women :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün Xerjoff Lira for women.

Bugün Giorgio Beverly Hills Red 2014. Kardeşimin de sevdiği parfüm