Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Turunçgil mevsimi açılmıştır :D . Misket limonu (Lim) ile başladık ki önceden de kullanıyorduk aslında

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aqua Di Parma (ADP) Fico.. O kadar tatlı değil, ilk denememde yanılmışım ama zayıf maalesef. Tutaste Fico öneririm :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Grey Vetiver. Bol bol turunçgil ve kuru odunsu koku :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Marine

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histoires de Parfums (HdP) Fidelis . Soğuğu fırsat bildik :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten. Kuvvetli bir parfüm ve bu parfümdeki yumuşak hissiyatı çok güzel o kuvvetinin yanında. MEsst eden bir çiçeeksi hayvansallık bana çiçeksi geyik miski kullanıldığını düşündürüyot Amberin yanında.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten devam :) . Giyside aynı parfümü sıkasım geliyor ama kimi zamanda karışık kokular, layer falan güzel oluyor :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xetjoff Lira, ben bu parfümü yazın da sıkarım arkadaş galiba haha :D

Akşama doğru Joop Homme! aman Allah'ım harika kokuyor gene. Bayılıyorum bu parfüme.

Akşam Sonrası Creed Aventus sıktım :) . Turunçgil ve sentetik ananasın mükemmel birleşimi :D . Creed doğal ikinci doğum ananaslardan doğal elde ettiğini iddia ediyor. Bu arada Creed satılmış, inşallah kalite eskisi gibi olur ve fiyatlar düşer. Zaten millet ucuz klonlarına yöneldi ve benzetmelere ve Creed buna çare olarak fiyat düşürecek galiba. 100 ml 1500 tl idi en son zamlardan önce ki 250 ml, 500 ml flacon şişeler daha ucuza gelse de gene de yüksek fiyat bence bir turunçgil parfümü için. Gerçi batı ülkeleri zengin şu an.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Alexandria 2 :)