Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Turunçgil mevsimi açılmıştır :D . Misket limonu (Lim) ile başladık ki önceden de kullanıyorduk aslında

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aqua Di Parma (ADP) Fico.. O kadar tatlı değil, ilk denememde yanılmışım ama zayıf maalesef. Tutaste Fico öneririm :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Grey Vetiver. Bol bol turunçgil ve kuru odunsu koku :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Marine

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Histoires de Parfums (HdP) Fidelis . Soğuğu fırsat bildik :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten. Kuvvetli bir parfüm ve bu parfümdeki yumuşak hissiyatı çok güzel o kuvvetinin yanında. MEsst eden bir çiçeeksi hayvansallık bana çiçeksi geyik miski kullanıldığını düşündürüyot Amberin yanında.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten devam :) . Giyside aynı parfümü sıkasım geliyor ama kimi zamanda karışık kokular, layer falan güzel oluyor :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xetjoff Lira, ben bu parfümü yazın da sıkarım arkadaş galiba haha :D

Akşama doğru Joop Homme! aman Allah'ım harika kokuyor gene. Bayılıyorum bu parfüme.

Akşam Sonrası Creed Aventus sıktım :) . Turunçgil ve sentetik ananasın mükemmel birleşimi :D . Creed doğal ikinci doğum ananaslardan doğal elde ettiğini iddia ediyor. Bu arada Creed satılmış, inşallah kalite eskisi gibi olur ve fiyatlar düşer. Zaten millet ucuz klonlarına yöneldi ve benzetmelere ve Creed buna çare olarak fiyat düşürecek galiba. 100 ml 1500 tl idi en son zamlardan önce ki 250 ml, 500 ml flacon şişeler daha ucuza gelse de gene de yüksek fiyat bence bir turunçgil parfümü için. Gerçi batı ülkeleri zengin şu an.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Alexandria 2 :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Parfums de Marly (PdM) Herod sıktı, çok güzel koktu gene ve başkasından koklamak daha bir anlatıyor parfümü.

Montale Roses Musk sıktım elime, gülü güzel sentetik yapmışlar, Kuvvetli gül suyu tarzında çok hoş.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Christian Dior Eau Sauvage Parfum. Harika bir lezzet, ciddi duruşlu bir lezzet :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün gece Tutaste Fico ile incir tozu koktuk, harika. Bugün Xerjoff Lira for Women. Mest etti

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women :D . Anneme Joop Homme! sıktım :D , erkek Fatma haha :D .

Yarın bir iki parfüm denemeliyim, yazarız inşllah :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Cdg Vettiveru. Bu fiyata bu parfüm gerçekten inanılmaz. Vetiver'in en güzel hallerinden biri tüm yaz fosur fosur sıkmalık.
O ksvetli Vetiver tarzını seviyorsunuz demek hocam :) , Encre Noir, Chanel Sycomore, Vertus Karat Gold de seviyorsunuz o zaman :) . Havuç tohumu yağı denemenizi de tavsiye ederim, bu koku doğal olarak mevcut. Ama kimi bu kokuyu sentetik aldehitlerle veriyor :D .

Cdg Vettiveru bu yaz ben de şans vereyim. @Mehmet kardeşim hocamdan almıştım teeşekkürler :D . Dior'un da eskilerden böyle parfümü vardı foruma yazmıştım isimi aklıma gelmedi. Dior Vetiver mi ne ama o yuvarlak şişe değil. bulunca adını mesajı düzenlerim inşallah :D :) . Ha hatırladım Dior değil, onu henüz denemedim sanırım, kullandığım, denediğim Guerlain Vetiver :)

Son düzenleme: