Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Portakal ? kabuğu yağı :)

Sabah serimşikte dün Guerlain Lidge LidgEdp bugün ise sabah serinlikte Koop sıktım :) . Üzerimde gene Portakal ? kabuğu yağı vardı değişik güzel oldu hmm. Şimdi Portakal ? kabuğu yağı kokuyorum. Aslında Limon, Bergamut (Bergamot),.Lime Misket limonu gibi ferah kokular daha iyi gidiyor yaz sıcağında çok sıcağında

Bugün de tekrar Balen marka Greyfurt deneyeceğim inşallah. İlk denememde güzel gelmişti :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime Misket limonu :)

Adana ev içi 33-35 derece olabiliyor dışarısı en az 40 derece.. Portakal ? kabuğu yağı gidiyor ama Lime Misket limonu tarzı Turunçgiller daha iyi..

Canım Ylang-ylang çekti. Bugün kullanır anlatırım.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bol bol Lime Misket limonu sıktım. Keskin kokulu kısmen, ama rahatsız olan olmadı ama gene de saf sıkımlara dikkat etmek gerek :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Akşam gölgede evde 33-35 derece sıcaklar bu yaz oldukça uzun sürdü, Hayırlısı inşallah. Ayın 7 Ağustos 2021'de yaz yağmuru yağdı Adana kimi yerlerine. Yayla gibi buz gibi serin güzel hava esti.

Ben de bugün yazları sevdiğim Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men Pour Homme sıktım. Meşe yosunu seviyoruz ve Paçuli, Gül seviyoruz :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Guerlain Lidge LidgEdp sıktı. Serinleten şu günlerde sabah sabah güzel koktu..

Ben henüz düşünüyorum ne deneyeyim diye :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amber kullandım, kahverengi, isli tatlı kısmen de hayvansı

Misket limonu Lime devam :D
Yarn inşallah yeni bir parfüm deneyeyim :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün işler vardı yeni parfümü unuttum. Portakal ? kabuğu yağı :) renklisinden tupturuncu. Kardeşim simsiyah tişörtte bile boyamış bu yağ dedi ama sanırım yüzeyde aerrsol yani damlacıklar ışık ve renk verdi yoksa o kadar da renk göstermez siyahda

Lime Misket limonu devam :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün Thierry Mugler Miroir des Joyaux . Normalde Paçuli, Amber(Ambergris, Balina Amberi ama ne kadar doğal Amber kullanılmış bilmiyorum belki de hiç) Oud (Oudh, Udu Hindi, Ud, Hint odunu)) ile kışlık bir parfüm.

Portakal ? kabuğu yağı üzerin sıktım dünden kalan. Öğle sıcağında da Lime Misket limonu sıktım üstüne :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gece yatarken Sandal odunlu bir parfüm.. İyi gitti yazın da olsa bence gideri var :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugünlerde Sandal odunu taktım yaz sıcak ayı :)

Dün yaz sıcak gecesi serin bile olsa sıkılmayacak Laden reçineli Tom Ford Sahara Noir sıktım. Canım tütsülü sıcak Laden reçinesi çekti de o an :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
İki fısfıs kıyafet, iki fısfıs kulak arkası. Annem odana git dedi haha ?:D . Reformule Serge Lutens Ambre Sultan, tatlı kalite doğal Amber (Ambergris, Balina ??? Amberi)

Sandal odunu devam. Bol sandal odunlu C batch Costume National Homme harika ama azalıyor. Kekik çok rahatsız etmiyor beni hele de C batch'de..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tuberose (Sümbülteber) yağlarından birini bulamıyorum evde. Yarın gene arayacağım inşallah.

Bugün Serge Lutens Ambre Sultan sonra da üzerine Lime Misket limonu sıktım :)

Ah şu yağlar bitmeseydi bir de :)