Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu Kilian Back to Black.. Bal ☺:)..

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Bu mevsimde doğada sizi soğuklardan parfümler kurtarır mi şüpheliyim :) trekking mi yapıyorsunuz?
Soğuklar için tedbiri gayet iyi aldım hocam ama yine de beşparmak dağlarında bazen üşümedim değil :) amber içerikli bir parfüm içimi de ısıtır diye düşündüm ama nafile :) bu ara halkımıza kültürel etkinliklere ilave doğa yürüyüş grupları uzmanlaşma eğitiminde bulunuyorum :) yolu buralara düşen siz dostlarıma da bu imkanı sunmaktan memnuniyet duyarım :)

Debussy

TürkParfüm Üyesi
bı ara inceleme yazısı yada ufak bı yorum yazarsan okumak isterim:)

Evet küçük bir sample var. Yorum yapmaktan çekindim biraz, çünkü sürünce ve fıslatınca çok farklı seyir alan parfümlerden. Bugün sürmüştüm, birkaç güne fıslatırım bir de, o zaman küçük bir yorum yaparım :). Fıslattığımda daha dolgun, zengin ve karanlık nüanslı bir parfüm olmuştu şimdi ise daha yumuşak, zarif tandanslı. Süsen, menekşe, melek otu ve osmanthus belirgin. Fıslattığım zaman mayıs gülü ve misk falan da algılamıştım diye anımsıyorum.

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Evet küçük bir sample var. Yorum yapmaktan çekindim biraz, çünkü sürünce ve fıslatınca çok farklı seyir alan parfümlerden. Bugün sürmüştüm, birkaç güne fıslatırım bir de, o zaman küçük bir yorum yaparım :). Fıslattığımda daha dolgun, zengin ve karanlık nüanslı bir parfüm olmuştu şimdi ise daha yumuşak, zarif tandanslı. Süsen, menekşe, melek otu ve osmanthus belirgin. Fıslattığım zaman mayıs gülü ve misk falan da algılamıştım diye anımsıyorum.
denemeye deger sanırm :) bigun splitini yapıcak kadar denk gelır belkı bı yerlerden

Debussy

TürkParfüm Üyesi
denemeye deger sanırm :) bigun splitini yapıcak kadar denk gelır belkı bı yerlerden

Bendeki parfum versiyon, çok pahalı ama Edt vintage güzel fiyatlara bulunuyor yurt dışında. Şişeli almayı düşünüyorum edt veya edp, split olmasa bile paylaşırım :). Luca Turin şey demiş bu parfüme şimdi tam aklımda değil ama, bir erkeğe yakışabilecek en güzel feminen parfüm gibi bir şeydi, bundaki çiçeksilik standart çiçeksiler gibi değil, yeşil köksü tarafta. Beğenirsin bence :). Ben fıslatınca aşırı beğenmiştim, vay be dedirtmişti.