Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Güne Xerjoff Lira for women ile başladık.

Akşam sonrası Amouage Jubilation XXV zevki. Kardeşim ne güzel kokuyor ev diyor sıktığım zaman. Opoponax reçinesi ve oud geneli..

Bugün yoruldum yeni parfüm deneyemedim. Yarın inşallah :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Günaydın

Temiz misk parfümün bana en büyük referanslarından birisi. Kimisi viw e aşık olmuştu, ben ise buna.

2020-02-04_07h53_55.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün kendi güftemi, şiirimi söyleyeceğim galiba inşallah, heyecan var. Dua edin arkadaşlar işlerimiz hayırlısıyla iyi, güzel gider inşallah sizin de :D ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Canım Amouage Jubiletion XXV çekti gene :D ondan kullanacağız.

Bugün yeni parfüm denerim inşallah :D .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Blue Hope Xerjoff for women and men - 2014

Bayıldım. Açıklanmayan Ylang-ylang tarzı meyveli ve Maison Franchis'in baccarat 540 tarzı kokusu var ve baccarat kokusu giderek parfüme hakim oluyor ama naif bir koku. @Mehmet kardeşim , hocam sağolasın hediye parfümler için gene :D . Açıklanan içerik bence doğru değil çoğu, belki hepsi yalan.

Gücü tenimde çabuk geçti(çabuk derken kıyafete göre demek sitedim yoksa gene iyi) ama kıyafetidmeki gücü bayağı sevdim. Denemelere devam bakalım. Sample şişesi ile resimler gelir inşalalh :D .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Blue Hope Xerjoff for women and men - 2014 gene ..

Blue isimini görünce sucul veya Turunçgilli parfüm aklıma geldi ama değilmiş. Sanırım açıklanmayan Amber(Sarı Amber, Sarı ambergris kullanılmış sanırım. Dediğim gibi MFK Baccarat 540 gibi) için Blue demişler. Balina okyanusta yaşar ve genelde mavi renklidir ve Amber okyanusta bulunur, oradan çıkar. Blue'da mavi demek zaten :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Son düzenleme: