Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Jubilation XXV :) , bağımlılık yapar maço koku sevenlere :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for men. Hem ferah hem tatlı :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Red (2014 batch)

Paçuli ile yeşil notalar (özellikle biberiye, Hatta kekik) ve meşeyosunu. @Mehmet bu hazineden nasıl mahrum kaldın ya :D .

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Chanel Coromandel Edp

Uzun zamandır coromandel kullanmıyordum. En son bir süre edt kullandım. Edp yi bir kere denemiştim bir mağazada o kadar.

Özellikle tozlu yapısı daha azaltılıp sanki amber ile iyice tatlılaştırılmış.

Biraz daha zorlasalar resmen ambre 114 olacakmış.

Üzüldüm.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Jubilation XXV . Efendi maço parfüm :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille sıktım akşam sonrası. Vanilya ben çok seviyorum ya ki kim sevmiyor ki? Tabi sevmeyen olabilir ama bildiğim kadarı ile genel parfümseverlerin sevdiği bir koku notası Vanilya çiçeği kokusu.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Günaydın

Xerjoff un bisküvili kokan buket ideali anımsatıyor pötibör ü le cola gibi biraz çakma.

Valla ne yalan söyliyim, pek bir özelliği yok beklentim de yoktu. Ama parfümleri ilk denerken koklanabilir.

2020-02-11_07h33_21.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Maison Franchis Kurkdjian (MFK) Baccarat Rouge 540 Extrait. Temiz erkeksi koku.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Günaydın

Xerjoff un bisküvili kokan buket ideali anımsatıyor pötibör ü le cola gibi biraz çakma.

Valla ne yalan söyliyim, pek bir özelliği yok beklentim de yoktu. Ama parfümleri ilk denerken koklanabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 3073
Kalemat Black i mi diyorsun. Taş daş olun daş Allah korusun inşallah :D haha :D .

Şaka bir yana @rasta82 Vertus Vanilla Oud un niş hali demişti. Ben de denediğimde yazarım inşallah. Haha Vertus Vanilla Oud u fanıyım ama tabiki tarafsızlığımızı koruyoruz yorumlarda. Ne ise onu anlatıyorum :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Maison Franchis Kurkdjian (MFK) Baccarat Rouge 540 Extrait. Kristallerin reklam afişlerinde neden kullanıldığını anlıyorum. Berrak tatlılığa, kokuya işaret. Bu tatlılık sanırım Satin Mood dan alınma ve sentetik olabilir. Hoşuma gidiyor reçine ile süslenmiş :)