Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Edp versiyon. Evet feminen geldi biraz ama coromandel hala benim için en değerli parfümler içerisinde.

1582786465174.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Golden Moka for women and men.

Evet kesinlikle sandal odunu var bu parfümde. İleriki zamanlarda iyice ortaya çıkıyor. Ertesi günki kokusu da oldukça tatminkar. Sütsü, kısmen kremsi harika bir sandal odunu. 3.gün sıktığım elbise bile hala harika, çok lezzetli :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün iblid'de 33 şehidimize moralimiz bozuldu. Allah rahmet eylesin inşallah ailelerine de sabırlar versin..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women. Döndük dolaştık gene buluştuk. Biliyorsunuz çok sevdiğim parfümlerden.

Akşama doğru inşallah yeni bir parfüm daha deneyelim ve yazayım.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sabah sabah gözlerim nemlendi. Askerdeyken ölüm gelecekse heryerden gelir Kuran'da Allah'ın dediği gibi derdim. Tayinim nereye çıkarsa hayırlısı inşallah ?? diyordum. İyi nişan alamadım hastayım komutanım tekrar atış yapayım diyordum (iyi nişancılar doğuya, çatışmaların yoğun olduğu yerlere gider diye duymuştum. Ve üzerimde haksızlık olmasın istiyordum). Kardeşim doğuda görevliydi asker olarak ve bu yüzden sanırım benim usta birliğim Trakya, batı çıktı.

Birliğimin taşınması söz konusuydu ve yer Hakkari Yüksekova idi. Ben başvurmadım kardeşim doğuda yaptı ben gitmeyeyim diye. Macera olur diyordum ve vatan görevi. Türkiye için Vatan sana canım veda olayı hayırlısı ile inşallah. Gerçi bir haktı.. İnsan annesini düşünüyor üzülür diye. Allah var Elhamdulillah.

İnşallah boş yere şehit düşmemişlerdir, düşmezler.. Tekrar Allah rahmet eylesin inşallah, bize de sonsuza kadar inşallah ?? ? ? mağrifetler, hayırlar, merhametler..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Parfums de Marly Herod.

Adana'da gece iyi gök gürlemiş ve yağmur. Öğleden sonra da şimdi biraz gök gürlüyor ve yağmur ☔ yağıyor. Gökler ağladı belki Türkiye şehitlerine. Allah rahmet eylesin inşallah, bize de sabırlar, mağrifetler, hayırlar inşallah sonsuza kadar ?? ? ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women. Tatlı, turunçgilli huzur. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Aslında dışarı çıkarken parfüm sıkmayı unutmuşum. Neyseki yoğun sıktığım Xerjoff Lira for women iyi kokuyor.

Bugün inşallah ? ? ?? ? ? Xerjoff Al Khatt kullanacağım, yazarım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Al-Khat (Al-Khatt , Khat, Khatt, Al-Khatt ) . Ceylon modelindeki o ekşimiş terin niş hali var bu parfümde :D ama çok sırıtmıyor tende ama kıyafette daha belli ama gene de tatlı koku notaalrı ile sarılmış, o kadar rahatsız etmiyor Xerjoff Ceylon gibi. Hayvansı olabilecek koku notası oud (oudh, ud, ud-u hindi) eğer hayvansal çeşidi kullanılmışsa. Gene misk gibi açıklanmayan koku notası yok gibi belki neroli veya kısmen portakal çiçeği. Benzoin ve yasemin de portakal çiçeği hissiyatı verilmiş olabilir. Xerjoff Ceylon miski dışında temiz bir koku. Denemelere devam bakalım inşallah :) .