Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Black No. 1 (Fka Blackbird) House of Matriarch for men

Biberiye ile başladı, 5 dakika civeri biberiye bağırması geri çekildi. Baikal Gris e evrildi meşeyosunu ve yumuşak lezzet tatlılık. Harika bir şey. Sütsü de kokuyor şu an. Yılkant beye teşekkürler :)

Sardunyaaaaa

TürkParfüm Üyesi
Bugün elim lancome oud bouquet e gitti. Dışarı çıktığımız yok zaten ?vaka sayıları yüzünden yine eve kapandık. artık evde kendi çapımızda eğleniyoruz. Önceki karantina döneminde evde ekmek, lahmacun, her türlü tatlı denemesinde bulunmuş biri olarak yeni dönemde bilimum spor dallarını denemeyi düşünüyorum, hatta bugüne kadar evde askı görevi gören koşu bandını amacı doğrultusunda kullanmaya başladım?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün elim lancome oud bouquet e gitti. Dışarı çıktığımız yok zaten ?vaka sayıları yüzünden yine eve kapandık. artık evde kendi çapımızda eğleniyoruz. Önceki karantina döneminde evde ekmek, lahmacun, her türlü tatlı denemesinde bulunmuş biri olarak yeni dönemde bilimum spor dallarını denemeyi düşünüyorum, hatta bugüne kadar evde askı görevi gören koşu bandını amacı doğrultusunda kullanmaya başladım?
Haha Askı komik :D . Ben de seviyorum koşu bandı. Aslında bisiklet daha mı iyi acaba hem jenaratöre bağlayıp evin elektriği de kısmen üretilebilir haha :D . Güle güle binin :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil alkolde çözdüm bayağı yüksek oranda çözüldü. Dibe düşüyor yağı zencefilin. Resim atarım inşalalh sıvı beyazımsı bulanık şu an. Kendi parfümünüzü yapmak inanılmaz ucuz şu an :D . Porakal kabuğu alkolde yüksek oranda çözülüyor. Çok sevindim

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Saf zencefil yağı kullandım CO2 Absolute :)

Anneme yüzde 30-50 lik alkolde portakal ? kabuğu yağı sıktım. Tupturuncu renkli. Meyveli harika kokuyor. Resimler geliyor inşallah konusuna :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Portakal kabuğu yağı kullandım harika kokuyor. MEyveli meyveli. Anneme sıktım odanın kapısındna duyuluyor yüzde 30-50 seyreltik ..

Costume Natinoal Homme ve Sandal yağı kullanımı devam. Özellikle akşam sonrası da kullanıyorum, gece yatarken veya :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Creed angelique encens kullandık. Eski kafa pudramsı, musk ve cicekler. Sonunda klasik ambergris.

Çok beğendim.

Edit: Yazmadan geçemeyeceğim, benim hayran olduğum Xerjoff Pikovaya Dama'nın bir tık feminenliği azaltılmış tabi daha kaliteli hali.

Acemiburun

TürkParfüm Üyesi
Black No. 1 (Fka Blackbird) House of Matriarch for men

Biberiye ile başladı, 5 dakika civeri biberiye bağırması geri çekildi. Baikal Gris e evrildi meşeyosunu ve yumuşak lezzet tatlılık. Harika bir şey. Sütsü de kokuyor şu an. Yılkant beye teşekkürler :)
Merak edilesii bir kokuu

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil CO2 Absolute yağı.. Uzun ömürlü

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Allahumme Salli Ala Seyyidine Muhammet Muhammed :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille :) Vanilya ile dans :)

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Mazzolari - Lui
Bu parfümü Zoologist yapsa ismi Mole (köstebek) olurdu sanırım. Başlarda civet'in kirliliği oldukça baskın 5 dk.ya yatışıyor. tatlılığı oldukça az kalın labdanum ile birleşik kirli nemli humuslu toprak şeklinde devam ediyor.
şöyle söyleyeyim, bu parfümü sevmek için bağ bahçe tarla işleri ile uğraşmayı bizatihi sevmeniz gerek
Emoji%20Smiley-04.jpg