Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Portakal ? kabuğu yağı bol bol sıktım kıyafet saç yüz. bugün yeni bir parfüm deneyeyim inşallah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sprey bulamıyorum ya yeni, eterik yağları püskürtecek. Her fısfıs yağı sonra sıkamıyor, başlığı kaldırıp tekrar sıkmak lazım

Bugün de Portakal ? kabuğu yağı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lacoste Vintage 1980 civarı. Harika bir şey. Yves Saint Laurent YVS Kouros Vintage in parlak hali ve onun kadar güçlü değil ama değişik güzel bir şey. Keskinsi otsu bir koku var sabunsuluğu da bozmadan. Hayvansallık dediğim gibi Ysl Kouros gibi değil ve parlaklık da var ek. Güzel parfüm Vintage i..

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Penhaligon's | Agarbathi
sentetik sandal üzerine çok hafif yasemin; incir tadında meyvemsi bir tatlılığa eşlik eden yoğun olmayan tütsü ve bir parfümde ilk kez algılayabildiğim gerçekçi bir süt akoru. oldukça yumuşak olmasına rağmen, dumansılık da rahat hissedilebiliyor. yayılım ve kalıcılık iyi seviyede. Penhaligons'dan denediklerim içinde en memnun kaldığım.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutesins Ambre Sultan :) Amber ve pudralılık

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Frank Tobacco Crystal

Tom Ford Tobacco Vanille gibi ama daha az güçlü. İntense yuvarlak şişe modeli nasıl bilmiyorum. Bendeki yassı şişe

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten

Soğuk havada güzel gidiyor. Amber, Meşeyosunu, Kunduz yağı. Hmm kunduz yağı olmasa sanırım Baikal gibi olacakmış (tam isimi sonra yazarım Baikal ın inşallah) :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Knize Knize Ten :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime Misket limonu sıktım saf.

Saf yağ spreyde her sprey fısfıslamıyor. Şu an elimde takılmadan rahat fıslatan spreyler var ve daha almayı düşünüyorum. Bilgisi olan yazabilir..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yves Saint Laurent YVS Kouros Vintage 2001-2006.. Doyalım inşallah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yves Saint Laurent YVS Kouros Vintage 1994. Bugün annem benden kokladı parfümü :) . İki fısfıs kıyafet, bir fıs sağ boyun yan tarafa. :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Rubul Fig Blossom İncir çiçeği ve Portakal ? kabuğu yağı ve bir ara da Tom Frank Tobacco Crystal :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi