Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage İnterlude Man

Tatlılığı çok hoş, ek tütsülük

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şu durumda Maske den dolayı Parfüm kullanma hevesim Kırıldı...
Tekrar hoşveldiniz :)

Neden kırıldı? Genel bir Korona virüsün sıkıntısı mı (önlemler, rahat hareket edememek) yoksa kokuyu alamadığınızdan mı maskeden dolayı?

İnşallah hayırlısı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil Absolute halde ve Alkol ile yüzde 30-50 oranında seyrelttiğimi bol bol sıktım. Saydamsı renkte ve beyaz gömleğe sıktım. Saf olarak sokmayı düşünüyorum :)

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Demeter | Humidor
ballı şerbetli karanfil ile başlayıp, yine tatlı fakat tütünden ziyade oldukça kuru sigara külüne dönüşüyor. az ölçüde sıkıp birşeylerin üzerine katmanlamak mantıklı olabilir. parfüm adına kullanmak için fazla basit ve sert. tatlı kısım uçsa da kıyafette hoş olmayan sigara külü kokusu yayılımsız şekilde uzun süre kalıyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gece Absolute Zencefil (Ginger) saf olarak püskürttüm. Oldukça hoş freş, canlı, keskin koktu. Yazın iyi gider ve saf olunca kuvvetini sevdim.

Bugün ise Portakal ? kabuğu yağı

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Comme Des Garcons Black

Bayıldım, güzel parfüm olmuş. Tende sedir tatlılığı ve tütsü .. Tatlı severler bayılacak tütsü sevmese bile; Tütsü severler sevecek tatlı koku sevmese bile, böyle bir parfüm.

İleride kremsilik harika artı sabunsuluk da var gibi.. Kıyafette karabiber kokusu aldım ki açıklanmış. Sanırım tenim Karabiber kokusunu bayağı emdi. İleride erkeksi ten kokusu oluşuyor.

Beyefendi kokusu çok hoş. Sedir severim zaten (sandal ile vanilya arası ama vanilyadan daha soğuk bir tatlılık, vanilya batıyor ama benzer koku arıyorsanız bu Sedir kokusu olabilir ki ben vanilya da sedir de kokusunu severim. Odunsu bir koku değil o kadar sedir kokusu..).

Fiyatı Sevilde 300 küsür TL indirimde, 2021 için 100 ml iyi bir fiyat bence..

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Comme Des Garcons Black

Bayıldım, güzel parfüm olmuş. Tende sedir tatlılığı ve tütsü .. Tatlı severler bayılacak tütsü sevmese bile; Tütsü severler sevecek tatlı koku sevmese bile, böyle bir parfüm.

İleride kremsilik harika artı sabunsuluk da var gibi.. Kıyafette karabiber kokusu aldım ki açıklanmış. Sanırım tenim Karabiber kokusunu bayağı emdi. İleride erkeksi ten kokusu oluşuyor.

Beyefendi kokusu çok hoş. Sedir severim zaten (sandal ile vanilya arası ama vanilyadan daha soğuk bir tatlılık, vanilya batıyor ama benzer koku arıyorsanız bu Sedir kokusu olabilir ki ben vanilya da sedir de kokusunu severim. Odunsu bir koku değil o kadar sedir kokusu..).

Fiyatı Sevilde 300 küsür TL indirimde, 2021 için 100 ml iyi bir fiyat bence..
keşke stokta olsa. çok uzun süredir stokta yok maalesef. o fiyat olsa zaten yine anında biterdi ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Saf Absolute Zencefil (Ginger):sıktım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Absolute Zencefil Ginger sıktım gene :)

Yarın parfüm deneyeyim inşallah :)

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff | 1888
adeta warm spicy'nin tanımı olan, karanfilin öncülük ettiği iç ısıtan kaliteli bir baharat harmanı üzerine kurulu, limonî temiz çiçeksilerle süslü, modern bir amber yorumu. eşsiz bir koku değil fakat kendi alanında sağlam bir yere sahip. Xerjoff'un malzeme kalitesine yetişmese de, Alambar da bu tarz içinde diğer bir sevdiğim. yalnız buradaki karanfilin yerini orada tarçın alıyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu portakal ? kabuğu yağı alışkanlık yaptı, çok sık sıkacağım görünüyor inşallah hayırlısı ile..

Hava değişimi (bahar geldi, ısındı havalar) beni daha da sersemletti. Yarın inşallah deneyeceğim yeni bir sürü parfümden inşallah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men Pour Homme

Sonra gene Portakal ? kabuğu yağı :D . Bundan bir bayana da verdim tanıdığım, bayıldı, şu an kullanıyor :) .

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men Pour Homme

Sonra gene Portakal ? kabuğu yağı :D . Bundan bir bayana da verdim tanıdığım, bayıldı, şu an kullanıyor :) .
mysticmomentsuk'den aldığınız mı hocam bu? bende de portakal kabuğu yağı var daha çok tatlılar için kullanıyorum. kokusu var ama parfüm olarak kullanılacak kadar yüksek kalite değil.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Usta nasıl bir Portakal Kabuğu yağı bu merak ettim şimdi Nereden temin ettiniz. Markası var mı ?....
Özelden konuşalım adres falan için. Size denemelik göndereyim hediye :) . Mysticmomentsuk.com 5 fold(filtre) portakal ? kabuğu yağı.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Rebul İncir çiçeği Fig Blossom kolonya ve Lime Misket limonu çok güzel karışım oldu giysimde :)