Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie devam

Demin kıyafet değiştim ve Tutaste Baron, Nasomatto Baraonda benzetmesi çalışması sıktım, rahatlatıcı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Tutaste LDG (Guerlain Lidge benzetmesi) sıkmış sabah öğlen mis gibi kokuyordu, kuvvetli

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste Baron Nasomatto Baraonda benzetmesi çalışması takıldık gene bakalım. Bir parfüme başlayınca da sürekli tekrarlıyoruz :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie

Burukluk, Gül, Oud (Oudh, Hindi odunu, udu Hindi, Ud-u Hindi, Öd) ve biraz tatlılık.. Seviyorum :)

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Strangers | Gheorghe
boozy balçık - saman - sapları ile birlikte ezilmiş beyaz çiçekler. ıslak toprak-çamur akorunu seviyorum ama muhtemel viski'den gelen bayıklık ile birleşiminde rahatsız etmese de çok uyum da yakalayamadım. dikkat isteyen değişken bir yapısı olsa da, bana yayılımda genel olarak boozy yapı önde olacak şekilde, belirgin gardenya ve saman yanına hafifçe bal tatlılığı hissi veriyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie

Sonra Tutaste Baron Nasomatto Baraonda benzetmesi çalışması sıktım, harika gene :)

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Linari | Fuoco Infernale
Çakmak taşı, odun ve hafif yeşil tarafı ile Moon Dust'ı oldukça andırıyor. Yeşillik Moon Dust'a nazaran daha otsu. Tatlılık yine oldukça az, tarzı ise Greene Street'e yakın yeşil hafifçe sentetik amber-menekşe kıvamında. Moon Dust'ın sade ve daha odunsu mineralli yapısını daha çok beğeniyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Frank Crystal Tobacco, vanilya aşıklarını tatmin edecek güzellikte. Hakkaten Tom Ford Tobacco Vanille ile çok benzer @Mehmet hoca tarafından da onaylandı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Code :)