Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
MiN New York | Old School Bench
en sevdiğim otantik paçuli kullanımlarından birisi. bal ve vanilya çok dolgun ve yapış yapış ama kararında. melek otu'ndan gelen yırtıcı ama hafif bir yeşillik de mevcut. şekersiz eriyik çikolata'nın acımsı kalın aroması da harika. vetiver daha baskın olmakla birlikte sedir de hissediliyor, hepsi iç içe girift. yayılım kişinin kendi duyumsayacağı şekilde. Les Jeux Sont Faits ile kardeş ve onunla neredeyse aynı klas'lığa sahip olmakla birlikte günlük kullanımı daha rahat ve yormuyor. tüm zaman favorilerimden.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Pazar günü tişörtüm hala Serge Lutens Ambre Sultan kokuyordu. 3 fısla yeniledim güncel versiyondan. Vintage de var ve bariz renkbfarkı var..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Prada Prada Amber

Çok sevdiğim naif, sabunsu bir parfüm.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 3230

Laurent Mazzone Ambre Muscadin

Harika bir şey. Amber tatlı ve sarı neyax tarzda ama tatlılık iyi. Black Tourmaline Olivier Durbano benzettim ilk başta ve oldukça daha ferahı diyebilirim..Sevdim parfümü. Denedikçe yazarım inşallah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime Misket limonu harika gitti yaz sıcağında Adana'da. Ferah ferah ve keskin bir koku, şu an ferah ferah kokuyor. Yeşil renkli saf olarak sıktım. Resimini paylaşmıştım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil yağı yazın iyi gidiyor ama dozajlamaya dikkat gene de gerek. Belki bahar kullanım daha iyi olabilir, denemelere devam inşallah

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Herkesin Kurban bayramı kutlu olsun. İnançlar farklı da olsa herkese başkasına zarar vermediği ölçüde özgürlük :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie

Yazın sıcakta sönük kalmıştır :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Misket limonu lime harika saf saf sıktım, yaz sıcağında harika. Creed Wiv de bayağı diğer notalarla harmanlanmış Lime. Saf hali de çok güzel :) yeşil sıvılı

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Beyaz tişörte Zencefil güzel giderdi ama Lime Misket limonu saça sakala sıktım. Oh ferah ferqh

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hermes | Bel Ami
iki gündür devamlı kullanıyorum. 4-5 milim bitti. insanın sıktıkça sıkası gelecek derecede nahif bir deri kullanımı. doğal tatlı narenciyeler ile karanfil önde olmak üzere aromatik ferah yeşiller ile de bezenmiş çok sevilesi, sıkmayan, yormayan bir kompozisyon. ya ben sert deri kullanımlarına alıştığım için öyle geliyor yada deri 3. planda konumlanmış güncel versiyonda. kullanımı bence çok rahat.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lime Misket limonu sıkılmadan :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arifoğlu Sandal odunu ama maalesef ben sentetik vanilin hissettim oldukça... Doğal Sandal odunu var bende..

asaid

Üye
TürkParfüm Üyesi
o fiyata çok ilginç sandal yağı olması. şahsen ihtimal vermiyorum. su ile karışık ilk damıtım ürünü belki olabilir ama o şekilde üstte yüzen parçaları görmeniz gerek. her türlü çok ilginç