Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hola amigos:p bu arada koku sizde de oldu mu Mehmet hocam ama benim tenimde utangaç bi hali var bi an yok diyorum sonra bi an tekrar ortaya çıkıyor iso-e miktarı biraz fazla olabilir mi acaba? Burnu iptal ettiriyor da olabilir belki de koku :)

Yok hocam iso e kaynaklı değil o koku meseyosunu tarzi eski kafa olduğu için ara ara burna gelir sürekli tazelerseniz kokunun oturdugundaki hissedilen keyiften mahrum kalırsınız zaten edc yapısında bir parfüm olması sebebiyle duş sonrası biraz yoğun sıkın ve 4-5 saat tazelemeyin yani her kullanıminiz 8 fis yaklaşık 1 ml yi bulsun ama saldırgan değil öyle ağır bir notasi da zaten yok sizi anlıyorum ama o yapıda bir parfüm zaten değil :) çok iyi bir yerden aldığım için koku hakkında net yorum.yapabiliyorm

Abi buralardayım hep biraz izleyici konumundaydım :)

Goruselim kardeşim bir ara Ocak Şubat Mart ziyaretlerim dolu. Yeni yıla güzel girelim :)

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
bomba gibi parfüm sıkalım bomba gibi bi hafta olsun. bu arada yeri gelmişken, tüm hristiyan aleminin christmas ını kutlarım. noel baba bize parfüm getir!!!
inter.jpg

Amouage Interlude Men for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
1920 'ler Knize Ten çok ilginç tarih kokuyoruz. Bu kadar eski olduğunu bilmiyordum. Tabi reformule olmuş ama gene güzel.. Dün sıkmıştım. Bugün de sıkabilirim..

Kardeşim Vertus Vanilla Oud 'cu oldu oda. Bugünde Vertus Vanilla Oud boca etmiş :D.. 8-10 fıs sıkmıştır, odalar kokuyor..

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Parfum d'Empire - Ambre Russe kullandım.

İlk sıktığınız an açılışı muhteşem. Oldukça boozy bir açılışa sahip. Ancak çok kısa sürüyor. Votka ve şampanya ile birlikte keskin bir deri ile güzel bir başlangıç yapıyor. Ancak başlangıç yapabiliyor ve 5 dakika sonra parfüm amber, coriander ve tarçın ile tatlılaşıp tek düzeleşiyor. Çay notası bir gelip bir gidiyor. Kullanılan çay notasını beğendim. Kokuya karanlık bir hava katmış. Başlangıçtaki tütsü notası da çok iyi ancak sonrasında tatlı bir amberin egemenliği olmasa daha da iyi olabilirmiş.

Keşke başlangıç kısmı daha uzun sürseydi. Çünkü votkanın geri çekilmesi ve tatlılaşma benim sevmediğim tarz bir amber kullanımı ile birleşiyor. Ancak aradığınız amber bazlı bir parfümse kesinlikle deneyin. Amber teması iyi işlenmiş.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün ne sıkayım diyordum geceye doğru.. Dün giydiğim giysiyi giyecektim ve o ne kokuyorsa onu sıkarım dedim ve Knize Ten galiba diyordum.. Başka bir kıyafetmiş ve Vertus Ombre parfümü sıkılıydı ben de yeniledim.. Yani Vertus Ombre sıktım demin :)..