Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
OLMUYOR, OLMUYOR, OLMUYOR!

Şu güzelim parfümü niye nutmeg ile mundar edip tatlılaştırırsın. Bırak öyle kalsın be adam!

Tarçın,vanilya,tonka,odunsuluk,rahatsız etmeyen baharatlar ve çok leziz bir çiçek. Çok beğendim kaliteli. Nutmeg dışında feminenlik yok onu söyleyeyim. Gerçek bir unisex koku.

Şişeli almam, ama 3-5 ml dekant bulundurulabilir. Çok soğuk kış günlerinde, kalabalık içinde etkisi olacaktır diye düşünüyorum.

1553060763767.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kardeşim Giorgio Beverly Hills Red 2014 Vintage sıktı. Bu yeşil koku ne diyordum Red dedi :D . Vicksli yeşillik kısmen var ve meşeyosunu çok olmadan var.

Ben Giorgio Beverly Hills Pour Homme (Yeşil) kullandım 2013 . Mest oldum gene o tatlı, keskin yeşilliğe. @rasta82 hocamı da sevdirdik. Reyiz bugün senin için Jubilation veya Kouros Vintage sıkacaktık kek kokularından sonra :D ama gene güzel senin sevdiğin parfüm oldu :D ..

Anneme Tom Ford Tobacco Vanille . Rose d'Arabie'yi de sevdi gebermeyisice :D .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
@baykalbul hocamın spliti hdp fidelis i, biraz bol dökünmek lazımmış burnuma aferim böyle cömert ol Allah cömertleri sever kokusu geliyor.

Haha :D , teşekkürler .. güle güle kullanın :) . Kakao da kokuyor o parfüm ve bu performans ve kalite fiyatı bence çok iyi.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Interlude Man kullandım dün gece yatarken iki fısfıs.

Bugün Tom Ford Tobacco Vanille.. Kral, Şah :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Son zamanlarda denediğim en güzel parfümlerden birisi.

Sardunya dediğin işte böyle kullanılır. Bergamot ve ambergris ile çok güzel bir tat oluşmuş.

Yayılım biraz düşük gibi ofiste. Ama arabadan ofise kadar yürürken burnuma buram buram vurdu. Soğukta kullanımı çok yüksek.

Ama gerçekten güzel kokuyor. İsmi dışında herşeyini beğendim.

2019-03-22_08h52_06.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0485.JPG
DSC_0480.JPG
DSC_0478.JPG

Maşallah :).

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün Xerjoff Alexandria II (Alex2) kullandım. Evet sarı renkli sıvı sentetik hacı miskine benzetmiştim ama Brezilya gülağacı, Sandal odunu, Lavanta ve eblki de ek olarak Tarçın o hissiyatı veriyor yani bu parfüm doğal. Sandalodunu ferahlığını doyasıya yaşayaamdım ama ayrı bir renk, birleşim(Kompozisyon) olmuş bu parfüm. 4-5 ml aldım bu parfümü daha iyi anlayabilmek için ki zaten vardı da evde. Forum için, Arkadaşlar için, Parfüm aşkı, Hayırlı işler için inşallah :D ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage Jubilation XXV biraz sıktım sabah. Bugün de Xerjoff Alexandria II kullanacağım inşallah :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Parfums De Marly (PDM) Sedbury for women ama uniseks koku bence eğer çiçek kokusu ve Tuberose(Sümbülteber) seviyorsanız. Sütlü çiçeksi koku, inanılmaz güzel. Konusunu bugün yazarım inşalalh arkadaşlar, hocalar. Benzoin de hisseediliyor ama kokular genelde sivrilmeeycek şekilde kullanılmış. Ambergris de var. Şişeli alacakalrıma girdi, bu kadar güzel :D ..