Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Özlemişim oud ve tütsüyü :)

2019-07-02_08h39_47.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2762
Splendida Magnolia Sensuel Bvlgari for women

Güzel parfüm. Kırmızı meyveler, üzüm gibi kokula var ve tabanı Splendida Iris d'Or - Bvlgari - for women / kadınlar için - 2017 - (+10, 4Mevsim) (Muhteşem bir sandal odunu ve feminen olmayan çiçeksilik.. Kesinlikle benim için Uniseks.. ) İn sandal odununa dayanıyor açıklanmasa da ama çok bağırmıyor ki isterdim bağırmasını sandal odununun :) . Çok kuvvetli değil ama yeteceğini düşünüyorum kuvveti iyi gene. MAnolya güzel koktu, evde vardı ama şu an bulamadım, bulursam ayrıca gene yazarım inşallah. Sevdim parfümü.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Yine beni benden alan geri dönüşü hemen olan eski ve yeniyi bir araya getiren paco rabanne pour homme un niş ve seksi hali dhofar ile birlikteyim.

Benim tarzım çıktı çok beğendim. Ancak eski maskulen parfümleri andırdığı için fiyat konusunda yine yüzleri düşürecektir.

Xerjoff top 5 ime giriş yapıyor.

2019-07-03_10h38_49.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme).. Gene mest etmeye devam ediyor..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ben : Sevgilim sen başka imişsin, harika kokuyorsun.. Gençlik ve cıvıl cıvıllık hatırlatıyorsun. Yanında ferahlıyorum, içime çekiyorum senin kokunla dolu havayı . Mest oluyorum, Elhamdulillah iyiki varsın :) .

Muhattap : Ama başkaları ile giderken, sürterken düşünecektin. Kıymetimi bilmedin, (Yüzünü dönüp trip atarak) haydi yaylan git onlarla fingirdeşmeye devam et.. Ben de senin tenini, giysini, kokunu özlerken neredeydin?????????

Ben : Senin yerin ayrı sevgilim. Bin defa da gidip dolaşsam sana gene dönerim. Senin yerin ayrı diyorum, bırak şimdi küskünlüğü. Bak özel dekant seyehat şişesi aldım. Yere düşsen de kırılmayacaksın, hep yanımdasın artık. sen gözdemsin..

Evet efendim bir parfümün dili, hareketleri olsa idi belki ruhu ile böyle bir konuşma geçerdi aramızda :D . Muhattap Creed Virgin Island Water (Viw) (Misket Limonu (Lme) ) ve bu tarz kokular :D :D :p:p:D:cool:;):) . Buna inşallah ilham gelir de bir şiir yazarım :D ..

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Mamluk

Benzoin li karamel ve kimyasal bal yapısını ağır oud sofistike edilmeye, bir buhran yaratılmaya çalışılmış ama ben beğenmedim. Kısmen zıt notaların buluşması ile tam şişenin rengini veren bir hal yaratmışlar.

Araya da xerjoff un imzası yasemini ve onu dahada ipeksi hale getiren vanilya ve misk ile desteklemişler iyice karmakarışık bir hal almış.

Beğeneni çok çıkar lafım yok, bana hitap etmedi. Karamel, maramel girdi mi beni bozuyor.

2019-07-05_09h08_54.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women.. Kendine mıknatıs gibi çekti gene.. O tatlılık ve kan portakalı ve belki Mandalina, inanılmaz. 4 mevsim diyebilirim :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage jubilation,işyerinde bir bayan beğenmedi

Amouage Jubilation XXV beğenmedi diye evlenmeyecek erkekler vardır :D . Biraz rsikli koku ama Oud ve Oppanaks (Opponax) harika kokuyor. İlk sürümlerde Ud kısmen tezek gibi kokuyordu bir ara ve her ne ise hafiflettiler, değiştridiler. Çok değil, kısmen, oda içinde tezek gibi bir koku oluyordu rahatsız edici. Bu yüzden bu parfümü ilk tanıttığımda iyi giydirmiştima haha @rasta82 hocam bilir iyice :D . Sonra yazımı yumuşattım :D ve şu an sevdiğim parfümlerden. Özellikle şişesini alır mıyım şu an soru işareti :) .