Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
https://www.fragrantica.com/perfume/Creed/Royal-Water-7510.html

Creed Royal Water . Sevdim ama hani bu kadar para verilmese de paran varsa alınır. Turunçgiller , Fesleğen, Nane ve Ardıç meyvelerinin verdiği tatlılık ve Amber'den de kısmen tatlılık. Ten üzerinde çabuk kremsileşti ama kıyafette daha uzun sürdü. Güzel bir parfüm, hoş bir deneyim. Teşekkürler @Mehmet kardeşim, hovam :) .

@abdullahkan evde bunu buldum. Kavunluya daha bakayım bakalım bulabilirsem :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gucci Envy for men.. Zencefil keyfi de yazın mükemmel :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Royal Water.. Gene Creed işini yapmış. İlerledikçe meyvelilik artıyor, mükemmel ama hani bu meyvelilik başlarda daha çok olsa var ya Creed Aventus for men, Creed Viw(Virgin Island Water) gibi daha çok ünlü olurdu. Tamam kimi çok tatlı sevmiyor ama onlar bile bence çoğu doğal meyveli tatlılığa falan dayanamıyorlar, seviyorlar. Creed Royal Water benden geçer not aldı. Ha gene fiaytına eleştirim ama artık her parfüm pahalı tabi bu daha pahalı. @Mehmet kardeşimin, hocamın da dediği gibi 10 tl 'den fazlasını şu şartlarda pahalı Creed'lerde ama sistem işte..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Virgin island water (Viw)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
1 Aylık tatil dönüşü Davidoff Cool Water ile mesainin ilk gününe başladık.

tesadüf veya tefavuk Allah bilir, aynı anda yazmışız. Hoş geldin Erdem hocam :) . Güzel tatiller olsun :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw gene :D , ferahlığı beni benden alıyor... Virgin island water ..

Asaq ın gene sarı renkli bir Amber yağını da kullandım. Resimler yüklerim inşallah. Banyo sonrası vücut, ten gibi koktu :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Christian Dior Eau Sauvage Parfum kullandım bu gece yatarken 3-4 fısfıs. Rüya da gördüm. Şu an tatlımsı da kokuyor. Çok güzelsin, seviyoruz bu parfümü..

Bugün Gucci Envy for men kullanacağım.. Zencefil seviyorum :)