Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men..

Akşam Kemi Luna kullanacağım inşallah.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kemi Solis.. Beğenmiştim

Kemi Luna. Meyveli, Şeftalimsi Mango kokuyor. Mango şeftaliye benzer zaten. Açıklanmayan Ylang-ylang kullanılmış olabilir. En çok da açıklanmayan Zift ağacı kullanılmış. Biraz tütsülüdür Zift ağacı kabuğu yağı ve yanmış ekmek gibi kokar, nemlisi. Parfüme bu kadar para vermezdim, fiyatına bir daha bakayım ama hani parfüm güzel fakat daha çok zevkime uyan parfümler var. 10 üzerinden 7 ama fiyatı ortaya koyarsak 4-5 puan. Harbiden Mango kokuyor parfüm. Bu açıdan güzel.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Christian Dior Dior Homme Intense .. Bu güzellik yaşanmalı :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Beyaz gömleğime Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme) .

Sonra Vakko v. Mavi renkli şişesi ile de Davidoff Cool Water klonu. Daha köşeli, daha çok Bergamot. Ömüürü ve gücü kuvvetli. Sentetiklik var sucul nota sanırım ama belki de yok gibi hissedilebiliyor.

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
2019-08-26_08h31_48.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie. Klimalı yer ve özel bir gün diye. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie.

"Muscent Xerjoff Mtw" güzel benzetmişler hem bu hem de özellikle Mtw'ye ama gücünü pek sevemedim . Rose d'Arabie başka güzel.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yok "Muscent Mtw" gücünü şu an sevemedim. "Muscent Oud Satin Mood" gücü daha iyi ama gül miktarını bilemem. "Muscent Xerjoff Lira" zaten çok iyi.

Bugün orjinal Xerjoff lardan kullanacağım inşallah. Dizüstüme kavuşayım resimler geliyor inşallah :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira kullandım. Mest üstü mest halindeyim. Benim imza kokularımdan oldu kendileri. Portakal kokusu zaten seviyorum ve portakalı süslemişler. Makyaj yapan güzel, hoşlandığınız bir bayan, kadın, kız gibi :D

Akşam Kemi Jabir kullanacağım inşallah :)

Son düzenleme: