Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tuscan Leather . Değişik bir ilgim var çok sevmesem de sentetik deri :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Sabah sabah geri dönüş şov ve dolu beğeniler. :)

İyi ki varsın dediklerimden..

1573451715820.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hdp Fidelis 1 fıs kıyafet, 1 fıs boyun. Buram buram kokmak :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Lira for women :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ben sende tutuklu kaldımmmm............ Xerjoff Lira for women :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille. Sanırım modası hiç geçmeyecek. Vanilya, Karanfil baharatı, meyveler elbette hep sevilen notalardan. Erkeksi yapan nota ise Karanfil baharatı :) .

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Ysl Jazz Vintage kullandım.

Siyah beyaz olan şişe, benim bugüne kadar kullandığım vintage ler içerisinde manevi özelliğini katarak Aramis ile beraber en değerlilerim.

Sürekli vurguluyorum ama Jazz, Aramis, Derby ve Kouros un Vintageleri bu alanda beni benden alan en nadide eserler. Bunlara sonradan dahil olan, Davidoff for men, özellikle Guerlain Habit Rouge EDC, Bogner Man, Hermes Bel Ami, Guerlain Vetiver, Fahrenheit, Paco Rabanne PH, Antaeus, Creed Tabarome, Ebene, SL Chene, Knize Ten, Fendi For Men, Moschino Pour Homme, M7, Safari, Carven Monseiur, Cool Water, Tabac, CK Eternity, Gucci Envy, Chanel Egoiste, Polo Ralph Lauren, Opium PH ve adını daha hatırlayamadığım parfümleri denemeden, bunların güzelliğini en azından şimdi bulabilme şansınız varken sadece yeni ve popüler olan parfümleri kullanmayın. Mutlaka ama mutlaka bunlara da zaman harcayın, bulmaya çalışın hepsini deneyin ve o dönemi doya doya yaşayın. Eninde sonunda döneceğiniz yer kürkçü dükkanıdır.

Hayırlı cumalar. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille devam :)