Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sandalodunu yağı. Kaç gündür sıcaklardan parfüm aklıma gelmiyor 50 derece civarı sıcaklar

Zencefil yağı güzel olurdu gerçi ki bugün süreyim inşallah.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sıcaktan parfüm sıkmayan vardır.

Tom Ford Tobacco Vanille

Sandalodunu bugün canım çektiydi, kısmet olmadı, birazdan inşallah süreyim

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Muscent'in tatlı parfümleri gerçekten güzel. Aynısını Tutaste'den de deneyeceğim inşallah

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil yağı

O gün Lidge'nin açığı Tutaste kullandım. Tamam kışık parfüm diyeceksiniz de harbi kakaolu tatlı kokusu çok güzel uygun dozda.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zencefil yağı.

Tom Ford Tobacco Vanille. Vanilya çok seviyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
45 dereceler de her parfüm sıkılmaz da Vanilya hep seviyorum.

Zencefil ferahlık veriypr, güzel

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Zebcefil yağı kullanıyorum. Sıcaklarda da aklıma genelde parfüm, koku gelmedi.

Tutaste Fico sıktığım kokulardan Aqua di Parma AdP Amalfi Fico benzetmesi.

Terre d'Hermes kullanan bayan duydum, gerçekten güzel koku kendine göre.

Guearlain Lidge de kullandığım parfümlerden yazın. Tutaste Lidge gerçekten güzel yapmış. Kakao çikolata çok doğal, uygun dozda yazın güzel kokuyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bir süre yoktum veya az yazdım, kusura bakmayın da bir yandan kusur değil :). Çok sıcaktan da parfüm, koku akla gelmiyor gibi.

Tom Ford Tobacco Vanille vazgeçmeyeceğim Vanilya ve parfümü.

Tutaste Fico (Aqua di Parma AdP Amalfi Fico) benzermesi eh) seciyorum. Sıcaklarda seviyorum da kışın da güzel bence.

Sıcaklar çok fazla idi bu yaz Temmuz çoğu ve Ağustos. Normalde az sıcak gelirdi ve giderdi bu yıl çok uzun sürdü. Gerçi öyle sıcaklar gördükki az sürse de harbi sıcaktı. Allah istersem hepinizi falan dünyayı Cehennem'e çeviririme örneklerden diyelim, Allah tam bilir en doğrusunu Elhamdulillah Allah'a sığındık.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille kullanacağım birazdan.

Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Ziraat Fakültesi dışı Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci biriciğim inanıyorum

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vanilyalı parfüm kullandım. Bugün de inşallah. Her güzel parfüm de seni hatırlatır bana Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Ziraat Fakültesi dışı Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite biriciğim, tüm manalarım sana dedik zaten Haha, inanıyorum.

Bu arada forumu düzenledim şu an da geri getirsem bile kimi konuları kimse kötü mana almasın.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vanilyalı parfümler, Tom Ford Tobacco Vanille tarzı.

Aşkın içindeyim Elhamdulillah koku, müzik hiç bir güzellik aklıma gelmiyor mananın güzelliğinden Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Ziraat Fakültesi dışı Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite biriciğim Elhamdulillah Haha

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün parfüm kullansam da kullanmasam da hep gönlümdesin fikrimdesin Ruhumdasın Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Ziraat Fakültesi dışı, Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite biriciğim

Vanilyalı parfüm hep üzerimde oluyor Elhamdulillah Haha

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vanilya. Tom Ford Tobacco Vanille.

Her güzel hayırlı parfüm Sen'i hatırlatır Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Ziraat Fakültesi dışı, Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite biriciğim

CNYT

TürkParfüm Üyesi
Umarım herkes afiyettedir. Kışın halen vazgeçilmezlerinden TF Tobacco Vanille son 3 gündür kullanıyorum. Tom Ford ülkemizi geçtim inanılmaz fiyat artışlarıyla yurt dışında da aşırı pahalı ve o kadar keşfedilmeye hazır yeni marka varken Estee Lauder'ın bu izlediği fiyat politikası ne derece mantıklı? Vanilya ve tatlı parfümler son derece trend durumda. 2 yeni Tom Ford PB sürümü mevcut..

375x500.88588.jpg
375x500.88659.jpg

Bu Vanille Fatale eski çıkışlı olandan epey farklı. 2024 yılında rafları süslüyecek. Sephora veya Beymen gibi mağazalarda satışa sunulduklarında denemek lazım.

TF Vanilla Sex 30/50ML: 250/395 USD (Sephora)
TF Vanille Fatale 2024: Belli değil

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Umarım herkes afiyettedir. Kışın halen vazgeçilmezlerinden TF Tobacco Vanille son 3 gündür kullanıyorum. Tom Ford ülkemizi geçtim inanılmaz fiyat artışlarıyla yurt dışında da aşırı pahalı ve o kadar keşfedilmeye hazır yeni marka varken Estee Lauder'ın bu izlediği fiyat politikası ne derece mantıklı? Vanilya ve tatlı parfümler son derece trend durumda. 2 yeni Tom Ford PB sürümü mevcut..

Ekli dosyayı görüntüle 3316Ekli dosyayı görüntüle 3317

Bu Vanille Fatale eski çıkışlı olandan epey farklı. 2024 yılında rafları süslüyecek. Sephora veya Beymen gibi mağazalarda satışa sunulduklarında denemek lazım.

TF Vanilla Sex 30/50ML: 250/395 USD (Sephora)
TF Vanille Fatale 2024: Belli değil
Selamlar. Mesajın için teşekkürler. Cüneyt hocam, kahve kafeletinden birindeyim bilirsin içeri kahve, tatlı kokular, çay kokuyor (A45🤓 biriciğim Sen'i anayım dedim ki hep Sen'i çok seviyorum ne dersen yaparım Allah Hakk'tan yana Allah'tan hayırlısıyla inandığına inanıyorum aşkımız sonsuz) ve tüm bu güzel kokuların yanında tatlı doğal bir tatlılık çok güzel ve hoş ve diyorum bu parfüm mü, nerden geliyor çok güzel. Sorarken benim parfümüm diyor biri yanımdaydı, tahmin etmiştim zaten diyorum ki Tom Ford Tobacco Vanille olduğunu da tahmin etmiştim zaten Tom Ford Tobacco Vanille olduğunu doğruluyor kişi.

Cüneyt hocam zaten Vanilya çiçek vanilyası çok katlanarak fiyatlar artıyor ve üniseks bir koku böyle olunca ve üretim de çok artıyordu bir ara ve fiyatlar bence değer. Yazılarınızı bekliyoruz hocam, iyi günler, güzel kokular

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Selam arkadaşlar nerde yaşanıyor ve yaşatılıyorsa. Güzel bir cümle, güzel espirili ve bir o kadar da hüzünlü çünkü arkadaş, dost bildiğin kişilerin çaktırmadan tam arkadaş olmaması dahi çok acı veriyor da Allah var. Kimya Fen Edebiyat Fakültesi sevdiğim bayan Sen'i çok seviyorum aşkım gelsen de gelmesen de inandığına inanıyorum ve beni bu acılarda bırakma fakat zordaysan sadece dua etsen de için rahat olsun hep mutlu ol, Allah bu aşkımızın, sevgimizin koruyucusu her zaman inanıyorum vallahi billahi kavuşacağımıza inanıyorum.