Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme 118 ml). Vazgeçilmezlerimden :)

Akşam yıllanmış ama nemli Malezya Ud kullanacağım inşallah :) ,resim atarım, Abdul Samad Al Qurashi (ASAQ) marka, ve kutulu :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yarın TF TV sıkacağım vintage 2014 inşallah. 2014 öncesi de var ama o müzelik artık iyice :) .. Vanilya seni de çok seviyorum :)

@Mehmet kardeşim, hocam, reis sıktım ve ertesi gün vanilya buramlı geliyordu. Çok güzel maşallah.. Devamını konuşuruz :) ki konuşmuştuk . 2014 TV 'de yeri ayrı be : )

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Nishane - Afrika Olifant: İddialı notalardan oluşan bir parfüm. Böyle olunca iddialı bir hayvansallık bekledim ancak parfümdeki hayvansallık içgüvey olmuş damat kadar ses çıkarabiliyor. Ayrıca çok sentetik. Parfümdeki hayvansallık çok baskın olmadığı için aslında daha çok mür ve olibanum kokluyorum. Bu vasat ve sentetik hayvansallık bir miktar deri de ihtiva etmekte. Mür seven kişiler için kullanılan mür notası memnun edici ama bence hayvansal kesinlikle değil. 4/10

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Olympic Orchids - Dev #2: The Main Act: Karanfil ve tarçın gibi tehlikeli ve parfümleri bir damlasının bile mahvedebileceği için çok dikkatli kullanılması gereken notaları içermesi ve hayvansal notalar barındırması ile denemeye değer dediğim bir parfüm olarak heyecanla gelen dekantı kullandım. Maalesef karanfil ve tarçın notalarının ölmez otu ile birleşiminden başka bir şey içermeyen, hayvansallığın olduğunu sadece iddia edebilen, bolca tütsü, laden reçinesi (kayagülü) ve deri içeren karanfil ve tarçın bombası. Genel beğeniye uygun olmadığı gibi sanatsal yönü de beni hüsrana uğrattı. Açıkçası başarılı bir kompozisyonu yok. Amatör birine de aynı notaları verseniz bence bu kadar karanfil ve tarçınla üç aşağı beş yukarı aynı işi çıkarırdı gibi. 3/10

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Uden

Bugün hafif serin olunca başka bir geldi burnuma. Ama yine de o tatlılığı beni cezbetmeyi engelliyor. Yalnız bu tarzdan hoşlananların neden bu parfüme aşık oldukları belli.

Farklı, güzel bir parfüm.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Abdul Samad Al Qurashi (ASAQ) Malezya Ud ve açık renkli bir ud da kullandım. Resimlerle konusunu açarız inşallah. Mest etti, yumuşağımsı harika. Nasamatto Black Afgano daki ud gibi..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Abdul Samad Al Qurashi (ASAQ) udlarla devam. Nenden araplar yazın da ud kullanıyor anlıyorum :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme 118 ml).. Hem maskelen hem ferahımsı ama sertce bir parfüm.. Perfect, mükemmel Elhamdulillah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
fidelis histoires de parfum bir fıs sabah bir fıs öğleden sonra.

Abdullah hocam bugün ve dün Adana yanıyor gibi idi. Ferah parfümleri seçtim gerçi gündüz kullandığım sertti. Şimdi Creed Viw sıktım Misket limonu. Creed'in bir aprfümü daha var onu yarın deneyeceğim inşallah şu kavunlu olan. Yıllardır ben de @Mehmet kardeşim göndermişti. Ben de bilmiyorum nedendir yıllardır sıra gelemdi o parfüme ve üşengeçlik. Creed Viw 'de öyleydi ( virgin island water) ve bir deendim imza parfümlerimden oldu. Ama işin sırrı tamamen Lime (Misket Limonu) 'da :D

abdullahkan

Üye
TürkParfüm Üyesi
Abdullah hocam bugün ve dün Adana yanıyor gibi idi. Ferah parfümleri seçtim gerçi gündüz kullandığım sertti. Şimdi Creed Viw sıktım Misket limonu. Creed'in bir aprfümü daha var onu yarın deneyeceğim inşallah şu kavunlu olan. Yıllardır ben de @Mehmet kardeşim göndermişti. Ben de bilmiyorum nedendir yıllardır sıra gelemdi o parfüme ve üşengeçlik. Creed Viw 'de öyleydi ( virgin island water) ve bir deendim imza parfümlerimden oldu. Ama işin sırrı tamamen Lime (Misket Limonu) 'da :D
Yarın kullanın ,yorumlarınızı bekliyorum İnşaALLAH