Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sandalodunu çok güzel Mysyicksmomentsuk dan cmoment falan ile kardeş galiba

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste BCR MFK Baccarat eh benzetmesi :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sandal odunu mysyicksmomentsuk dan harika

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Azzaro Pour Homme
Harika bir şey hocam bu parfüm. İlk denediğimde anlayamadıkları dan. Komşumuz bayan sıkmıştı teyze yakışmıştı. Almanya'dan gelen küçük şişe bende resimini paylaşırım inşallah. Aromatik kışlık ama yazın da güzel

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
@erdem hocam harika hakkaten. Demiştim ya paylaşacam. Haha koklarken foto çektim kapağa sinmişti kokusu. Mest olmuş gibi Halim var sanırım, Elhamdulillah haha 🤣.

Azzaro pour homme
FB_IMG_1661863247008.jpg
FB_IMG_1661863243488.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste Fico Aqua di Parma Fico di Amalfi benzetmesi. Oldukça tatmin edici. Tom Ford Tobacco Vanille klonu bugün sıktıklarımdan, Vanilya aşığıyız

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gündüz Guerlain Lidge benzetmesi.

Akşam ve şu an yeşil sıvılı Lime misket limonu yağı. Çok güzel ferah kokuyor Elhamdulillah. Kuaför 250-400 mllik spreyle sıkıyorum tıkanma sorunu yok. İki üç fıs çok değil yoksa yakar. Çok güzel

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün Joop Homme. Çok güzel parfüm. Hmm Trendyol dan veya Hrpsiburada'dan almıştım com uzantılı ama kapağı tam oturmuyordu bu da bende sahte olabiliri düşündürmüştü. Zaten çok sahte var ve bu parfümün sahtesi de eh kolay yapılıyor

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hocam isimi ilgimi çekti Truth. Doğruluk, hak anlamı sanırım. Haha Calvin Klein günah çıkarmak için ve bir de böyle oluyor tepkileri azaltmak için böyle yöntemler var.

Yani bu mu bilemem de tahmin. Abd halkı ve aslında tüm dünya biraz veda olsa muhafazakar. Yani dine inanmasa bile herkes de gidip şeytana yapmıyor misal. Ama öyle reklamlar varki şeytan rahat kullanan da var ve şarkıcılar var kimi. Sonra gidip kilisede falan pozlar tabi herkesin içini bilemeyiz de yani işin bu yönü de var işte diye fikir yürüttüm ve bütüne bakmak, bundan sonra yaptıklarına da bakmak lazım.

Erdem hocam yanlış anlama lütfen konunun senle olumsuz anlamı yok :) . Teşekkürler hocam