Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Ambre Sultan. Muhteşem kokusu maşallah, maalesef gripten dolayı az koklayabildim :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kıyafet üstünde Serge Lutens Ambre Sultan olduğum için ahengi bozmayayım dedim haha :D ki bunu hep yaparım genelde.

Evde de GivenchyPi (Givenchy Pi sıkıyorum, şu sıralar "Batı Sezer Givenchy Pi pie) sıkıyorum. Açık parfümde bile Vintage kavramı var arkadaşlar. Gülen mi ağlan mı ama evet hammadde kimi çok daha fazla pahalanıyor maalesef.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Halkın arasına indik parfüm sıkımı olarak :)

Anneme Joop Homme! Evet erkek parfümü :D

Ben de sokayım dedim elimin üstüne sıktım ama annem parfümü ile karışmasın diye Batı Sezer Envido (Gucci Envy for men) sıktım. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Açık parfüm yazlık siparişi yakında geçeceğim inşallah. " Tutaste viw, Fico,:DHC " hedefinde :D

Bugün de " Batı Sezer Envido Gucci Envy for men". İlk aldıklarım çok kuvvetli idi, bunu da alalı 1-2 yıl oldu o kadar güçlü değil ama eh güzel. Bu sene nasıl bilmiyorum :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Canım çok Serge Lutens Ambre Sultan çekti bugün ama elim Gucci Envy for men benzetmesi Batı Sezer Envido'ya gitti.

Şimdi birazdan yoğun bir koku sokmam lazım tatlı tatlı Amber'li kullanacağım inşallah. Misk belki.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Canım Chanel Coromandel EDT Vintage çekti ama dekant şişesini aramadım. Üzerimde dünkiler vardı koku olarak da :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vintage dökme şişe 75 ml lik Chanel Egoiste Vintage. Harika.

Chanel Coromandel EDT gene bulamadım bugün ??

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Ambre Sultan Reformule ama gene de güzel sadece seyreltik kısmen, aynı koku yani diğer yönlerden :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Ambre Sultan Reformule. Şekerliliği var, efendi klas parfüm. Bu sınıf maddi farklılıkları uçak da falan sevmiyorum aslında. Toplum bu manada restoranlarda falan kutuplaşma malı. Yani herkes bir lokantaya gidebilmesi. Nusret evet hele gıdada aşırı pahalılık gereksiz bence, yanlış.

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Brüt
Hani bazı kokular vardır keskin çizgiler ile ayrılmış,ya kadındır ya da erkek,arası olmaz.Bu da tam onlardan biri,adam gibi erkek kokusu

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
375x500.289.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste viw virgin island water. Çok güzel koku, parfüm :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste Fico. Aqua di Parma Adap Fico Amalfi den daha yoğun kuru incir odunu kokusu :)