Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
375x500.289.jpg
Carolina Herrera Herrara for Men for men. Takas etmiştim bunu almıştım. Kuru meşeyosunlu bir şey ve sevmemiştim. Takas ettiğim parfüm de mavi, deri şişeli Armaf on Creed Green İrish Tweed e benzeyen parfümü idi aslında sert versiyonu ve Creed Git kadar doğal değil menekşesi. Creed Git de menekşe çiçeği kullanılmış demiştim bir ara ama düz menekşe köjü de olabilir kullanılan :(

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste DHC (TutasteDHC) . Christian Dior Dior Homme Cologne bnzetmesi, benztme çalışması.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yarın inşalalh Chanel Chanel Blue EDP kullanacağım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Chanel Chanel de Blue Edp. Bu parfümde Creed havası var maşallah :)

Aslında bugün üstüme sabah "Tutaste Viw" sıktım, oldukça güçlü :)

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
CK Truth Woman
Kokularda cinsiyet ayırımına inanmadığımdan olsa gerek bugünün talihlisidir kendileri.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
CK Truth Woman
Kokularda cinsiyet ayırımına inanmadığımdan olsa gerek bugünün talihlisidir kendileri.
Hocam evet kadın patfümü yazan ıniseks olan var. Tersi de olabilir veya uniseks olup erkek parfümü olan da var :D .

Ama hocam bas bayağı kadın yazıp kadınların kullanması gereken çok feminen kokan parfümler de var. Ama zevk meselesi gene de :D ..

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hocam evet kadın patfümü yazan ıniseks olan var. Tersi de olabilir veya uniseks olup erkek parfümü olan da var :D .

Ama hocam bas bayağı kadın yazıp kadınların kullanması gereken çok feminen kokan parfümler de var. Ama zevk meselesi gene de :D ..
Baykal hocam benim için tek kriter o kokuyu beğenip beğenmemem.Kadın veya erkek içindir ibaresi bana hiç bir anlam ifade etmiyor.Sayısını hatırlayamadığım kadar kadın kokusu olarak lanse edilen parfümlerden kullandım ve hala koleksiyonumda onlarcası mevcut.

Kimsenin feminen kokarsam ne düşündüğü ile de ilgilenmediğim için sıkıyorum çıkıyorum kafam rahat vesselam :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
50 ml "Tutaste Viw Virgin İsland Water" 25 ml civarına indi 1 ay olmadı haha ?. Ucuz olunca yenilemek, kıyafet değiştirip sıkmak daha rahat ama inşallah hayırlısı ile ekonomi iyi olur çünkü 50 ml 55-65 TL bile zorluyor..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hava soğudu bugün GivenchyPiPi gerçekten çok güzel parfüm :)

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Chopard Happy Diamonds
Tütün kolonyası gibi kokuyor yakıştırmasına inat ve hunharca.Zalım koku vesselam

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gene bir parfümün çekimine kapıldım devamlı onu kullanıyorum :) :D GivenchyPi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Havalar eh serin ve Givenchy Pi devam :)

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus
Üzerime sıktığımda bir müddet sonra kokusunu alamadıklarımdan.Parfümleri sadece ve sadece kendim için kullandığımdan,etrafa karşı iyi kokayım,kokumla ortalığı yıkıp geçeyim derdim olmadığından :) gün boyu hissedememek canımı sıkıyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus
Üzerime sıktığımda bir müddet sonra kokusunu alamadıklarımdan.Parfümleri sadece ve sadece kendim için kullandığımdan,etrafa karşı iyi kokayım,kokumla ortalığı yıkıp geçeyim derdim olmadığından :) gün boyu hissedememek canımı sıkıyor.
Reformule mi olmuş hocam Creed Aventus for men?

Çok satıyordur ve hammaddeden kısıp çok satmak için oluyor genelde ve ifra bahane oluyoran. Yurtdışı geliri daha yüksek oranlı olduğu için alım gücü olarak falan da çok satılıyordu büyük ihtimalle. Klonu da çok.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men (Pour Homme 118 ml yeşil sıvı) mevsimi geldi sıcak havalar. Kimi kışa yakıştırıyorum ama ben bu parfümü, meşeyosunlu bu ek parlak kokuyu yazın çok seviyorum. Gene de dozaja dikkat ama bu ilk sıkım için yoksa olumsuz anlamda bayğınlınlık veren bir kokusu yok yaz için.

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Reformule mi olmuş hocam Creed Aventus for men?

Çok satıyordur ve hammaddeden kısıp çok satmak için oluyor genelde ve ifra bahane oluyoran. Yurtdışı geliri daha yüksek oranlı olduğu için alım gücü olarak falan da çok satılıyordu büyük ihtimalle. Klonu da çok.
Bendeki Altuğ beyin efsane splitinden edindiğim sürümü.Hangi batch bilmiyorum,daha doğrusu yeni sürümler nasıldır bilgim yok o yüzden kıyas yapamam.Daha ilk aldığım günden beridir hislerim aynı,kokuyu kendim hissedemiyorum.