Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Davidoff Zino
Üretimi devam ettiği ve benim de alacak dermanım olduğu müddetçe hep en değerlilerimden olacak.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Old Spice Original EDT . Eski plastik şişe alınacak inşallah eğer alım zamanı olursa inşallah hayırlısı ile :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bendeki Altuğ beyin efsane splitinden edindiğim sürümü.Hangi batch bilmiyorum,daha doğrusu yeni sürümler nasıldır bilgim yok o yüzden kıyas yapamam.Daha ilk aldığım günden beridir hislerim aynı,kokuyu kendim hissedemiyorum.
Geçmiş olsun inşallah hocam.

Aslında Creed reformule yapmadı da pek akıllı iş değil ki yaptı mı ben de bilmiyorum. Zaten pahalı ve muşhur marka Creed hocam.

He Creed Millesime Imperial falan vintage olayı varmış ama su gibi de değildir inşallah.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Geçmiş olsun inşallah hocam.

Aslında Creed reformule yapmadı da pek akıllı iş değil ki yaptı mı ben de bilmiyorum. Zaten pahalı ve muşhur marka Creed hocam.

He Creed Millesime Imperial falan vintage olayı varmış ama su gibi de değildir inşallah.
Bu arada yanlış anlama Erdem hocam senin burnuna güvenirim inşallah maşallah :) . Yılların tanıdığı birisin maşallah severim seni hocam :)

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
CD Fahrenheit Absolute
Le Parfum versiyonunun atası olarak düşünüyorum,tatlılık daha az ve bir tık daha koyu.Bütün flanker'lar mı güzel olur,hiç mi boşu çıkmaz bu serinin :))

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün Adana sıcak. "Tutaste Viw Virgin İsland Water Creed". :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün iyi bir gündü Elhamdulillah ve daha hayırlı olur inşallah.Turunçgillerden gittik bugün.

"Tutaste Viw Virgin İsland Water Creed". Biliyorsunuz çok seviyorum ve tatmin ediyor bu açık parfüm.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
"Tutaste Fico" Adp Fico Amalfi açığı maçığı daha önce kullanmıştım, İncir yaprak, dal kokusu. Severim. Bugün "Tutaste Viw" kullanayım dedim kazara onu sıkmışım ve güzel gene..

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Elizabeth Arden Red Door Parfum
eli.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Beverly Hills Giorgio For Men for men Pour Homme

Kirli, tatlı, parlak çok güzel parfüm. Yazın çok seviyorum.

Creed Virgin Island Water viw'den sıkılınca ki oldukça sonra, güzel gitti. Şu an gece "Tutaste Viw" sıktım ? :D

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Guerlain L'ınstant EDT Woman
2014 sürümü var rengi koyulaşmış bir hayli ama kokusu efsane.Ayrıca kadın kullanımından ziyade sanki erkeklere daha yakışıyor diyebilirim.

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hermes Rouge
Yine tütün kolonyası muamelesi gördü,haksız da sayılmazlar ama.Bu havaların kokusu değil,buz gibi karlı bir kış gününde sıkıp dışarı çıkmalık.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
"Tutaste Viw Virgin İsland Water Creed" devam.

Bugün Aqua di Parma AdP Fico ile karışık. Tutaste Fico kuvvetli.

Old Spice Original EDT güzel gidiyor canım çekiyor sıkıyorum.

O gün Creed Viw üzerine Givenchy Pi sıktım :)