Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Gucci Envy for men benzetmesi ve çok benziyor zaten Batı Sezer Envido :)

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
37 Günlük uzun bir tatilin ardından yine kürkçü dükkanına döndük mesaimize başladık.Ayaklarım geri geri gitse de uzun maratona Adidas Action ile merhaba diyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
37 Günlük uzun bir tatilin ardından yine kürkçü dükkanına döndük mesaimize başladık.Ayaklarım geri geri gitse de uzun maratona Adidas Action ile merhaba diyorum.
Hoşgeldin hocam, zaten kalbinizden gitmemiştin diğer arkadaşlar gibi maşallah tatiline de :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mad patfümden Narkotic denedim Beymen parfüm benzetmesi indirimde 400 tl 100 ml ama Tutaste daha ucuz . Çiçeksi tok evet hmm narkotikvari bayığımsı tok çiçekler ve başlatı özellikle ferah Turunçgilli. Güzel bir deneyimdi

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Tatildeyken bir kaç kez Watsons ve Gratis mağazasına girmiştim.Kozmetik reyonunda gezerken Acqua Di Polo Dolcedorme Absolute isimli parfümü denedim ve çok hoşuma gitti.Yıllar önce severek kullandığım YSL L'Homme ile benzerliği sayesinde almayı kafama koymuştum.Ama fiyat etiketi 279 tl olunca acaba değer mi dedim ve erteledim.

Ta ki önceki gece tesadüfen HepsiBurada'da gezinirken 79 tl'den satıldığını görünce alıverdim ve bugün onu kullandım.Şu an sıkalı 2,5 saat oldu ve gayet tatminkar bir şekilde ilerliyor,tam bu havaların kokusu.Bolca sık ve püfür püfür dolaş :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tatildeyken bir kaç kez Watsons ve Gratis mağazasına girmiştim.Kozmetik reyonunda gezerken Acqua Di Polo Dolcedorme Absolute isimli parfümü denedim ve çok hoşuma gitti.Yıllar önce severek kullandığım YSL L'Homme ile benzerliği sayesinde almayı kafama koymuştum.Ama fiyat etiketi 279 tl olunca acaba değer mi dedim ve erteledim.

Ta ki önceki gece tesadüfen HepsiBurada'da gezinirken 79 tl'den satıldığını görünce alıverdim ve bugün onu kullandım.Şu an sıkalı 2,5 saat oldu ve gayet tatminkar bir şekilde ilerliyor,tam bu havaların kokusu.Bolca sık ve püfür püfür dolaş :)
Oo maşallah çok güzel haber hocam güle güle kullan. Parfümseverler için de güzel haber :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutaste Baccarat BCR kullandım. Eh idare eder orjinaline göre ama güzel

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yeşil koyu yeşil renkli misket limonu yağım azaldı, az sıkmak zaten yetiyor ve fazladı kıtişörtten bile teni yakıcı. Çok ferah, hmm değişik güzel bir kesinlikte kokudu olan bir uçucu yağ ki bu keskinlik sanırım teni yakan şey. Araştırılacak o kadar çok şey var ki Elhamdulillah

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Alfred Sung Sung EDT
JPG Fragile ve Kenzo Kenzo ile nerdeyse aynı kokan ve gerek yayılımı olsun gerekse de kalıcılığı olsun sizi üzmeyecek olan değerli bir klasik.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Kıyafette Tom Ford Tobacco Vanille klonu ama gerçek doğal vanilya olan koku hatika koktu gene, haftalar sonra üstelik. Evet kimi kıyafeti çıkarır ve uzun süre sonra giyetim, hmm bilmiyorum kader sanırım ama gönül işim artık böyle olmaz inşallah hayırlısı ile :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille klonu. Ve Tutaste Viw, Creed Virgin Island Water benzetmesi. Canım değişik parfümler istiyor müzeye kaldırdığım dekantlara da bakayım inşallah :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu Aqua di Parma Fico di Amalfi'drki incir (kuru, dal, yaprak kuru odunsu koku incirin) acaba kışlık mı yazlık koku mu? Bunu düşünüyorum bir süredir.

Aslında 4 mevsim de olabilir. Bana kalırsa daha çok soğuk hava kokusu gibi kurumsu incir yaprak, dal bu koku notası. AdP Fico Amalfi'de turunçgiller yazlık.

Tutaste Fico ise bol bol bu incirden de doğal mı bilemem de hoş işte :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Haha belki kimi sıkıldı ama ben genelde devam Tutaste Viw Creed Virgin Island Water viw benzetmesi ve bayağı güzel