Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ölmez otlu Bvlgari Splendida Iris D'or

Serge Lutens Ambre Sultan ve Prada Amber Pour Homme Prada Man favorilerimden

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün Tutaste Creed Virgin Island Water. Creed Aventus kışın gideri var ama Bie daha yazlık bence. Üstüne Serge Lutens Ambre Sultan

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Ambre Sultan

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Prada Amber Pour Homme Prada Man elimin üstüne sıktım koklayıp duruyorum :)

Bvlgari Splendida Iris D'or sıktım. Serge Lutens Ambre Sultan hala seviyorum.

Vertus Ombre sıktım bu gece.

Afnan Supremacy Noir kendini özleyiyor o gün sıktım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ne yazacağımı bu konuda daha önce de tam bilemedim bir de günümüz şartlarında rahat konuşamamak.. Bildiğim bir şey var evin demir-çeliği çok önemli sonra geliyor beton kalitesi. Demir-çelik sık ve büyük, bol olursa bina 9 şiddetinde bile dayanıyor ve fay altında oluşsa bile yıkılsa bile üste çökmez öyle..

Depremin ilk başından beri çaresizce bekleyenleri düşündüm ki önceden de maalesef bunları yaşayanları duyduk. Biliyordum ki deprem altında kurtarılmayı beklerken vefat eden olacaktı. İnşallah bari huzur vermiştir, sabır bivermiştir diye düşünüyor, dua ediyorum ve şu duayı da edeyim, Allah bizi, bizleri iyilerden etsin, hayırlısı ile korusun

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün parfüm sıkmafım ama tefavuk inşallah Adana sokakları Turunçgil çiçekleri kokuyordu maşallah Elhamdulillah

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Haha kardeşim bugün Prada Amber Pour homme ile banyo yapmış gibi. Ykm alınma ve buram buram. Para biriktirmek lazım 😅.

Dışardan misler gibi koktu daha eve girmeden holde. Dedim bu parfüm koku ne, tanıdık ama hangisi. Kardeşimin sıktığı aklıma geldi.

Sahte parfüm çok maalesef. N11 konusu açarım belki tekrar ve bu konuyu kilitledim diye de üye azaldı maalesef. Sevişiyoruz gene sağolsunlar.

Sahte parfüm de çeşit çeşit. Çok başarılı olanlar var ama orijinal buram buram, püfür püfür. Safran pahalı kok
olunca sahtesi zor ve eh anlaşılıyor

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tutadte Creed view kullanacaktır Tutadte Jubilation XXV sıkmışım güzel koktum. Farklı karakterler gerçi bu iki parfüm

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lorenzo Musk mavi şişe. Gül ve tatlılık. İlk başlarda buruk biraz sardunya çiçeği ki aslında hep var da gül ve tatlılığı o kadar bozmuyor, çok güzel parfüm. Yarın tam sokacağım inşallah.

Dün ve bugün Serge Lutens Amber Sultan aslında dün öğlen değil unutmuşum sabah ve gece sıktım. Çok sevdiğim parfüm

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Amber Sultan kullanıyorum bugünlerde. Tam benlik parfüm

Ykm alınma 2022 batch code kod yıll Prada Amber Pour homme Prada Man harika gücünü eh saymazsak

Tutadte Creed view sevdiklerim arasında yaz geliyor sanırım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bana düşmez , Creed royal mayfair denemeni tavsiye ederim @baykalbul abi, bakalim nasil yorumlayacaksın.
Estegfurullah kardeşim. Her zaman tavsiyeni beklerim teşekkürler.

Creed Santal çok hayal kırıklığı bende, sandal odunu yağı bile yok gibi.

Creed Royal oud sıcağımsı güzel iş gibi gerçi.

Creed Royal Myfair denerim inşallah tekrar teşekkürler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Prada Amber Pour homme Prada Man

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Serge Lutens Amber Sultan bugün kullandım. İlk başta Prada Amber Pour homme Prada Man kullandım.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lorenzo Villoresi Musk. Gül ve tatlılık çok doğal gül kokuyor

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lorenzo Villoresi Musk yumuşayan gül çok güzel

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanilla hala koktu kıyafette, dün gece sıkmıştım. Bugün gece Afnan Suprenacy Noir sıktım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
1 ay falan oldu katlı triko kazağın ki bir tane daha vardı. Aslında dürmrm üstümden çıkanları 😅😀 neyse. Kazak içi dışa çıkmış, düzelttik ve sanki eh yeni gibi Tom Frank Tobacc cyristal bence.