Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
4 fısfıs Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme Eau De Parfum (Lidg Edp) sıktım gene. Kardeş kokuyu aldı ve o kadar kuvvetli değil dedi. Kendisi de bolbol sıktı. Bakalım geri dönüşler nasıl olacak.. Kışlık parfüm..

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
1525345288222.png

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Tom Ford Tobacco Vanille kullandım. 3 Fıs tüm güne yakın yetiyor. İlk başlardaki tütün biraz ağır gelse de, koku oturduğundaki hali muazzam. Özellikle sıcak havalarda girişteki tütün pek tahammül edilecek gibi değil sevmeyenine..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sabah portakal yağı. Akşam sonrası ucuzundan Sümbülteber(Tuberose), çok güzel seviyorum bu kokuyu..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills for men / erkekler için - 1984

Aldehitler sırıtmıyor sentetik olarak. Enerjik Meşeyosunu kokuyor bu parfüm. Ben yazın çok seviyorum bu parfümü.. Ballı tatlılık baymıyor yazın..

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Araba ile gidiyorsundur inşallah işe.. Toplu taşıma ile gidiyorsan Allah sabır versin millete. :)
Arabayla dolaşıyorum şantiyeleri,toplu taşıma çok nadir kullanırım.Gerçi benim için farketmezdi her türlü sıkarım.
Mesela bugün Marmarayı kullandım Eminönü taraflarına gittim,Sabah 35 fıs Roma sıkıverdim.İlk 1 saat buram buram kokuyordum sonra burnum alıştı sanırım.Akşam tekrar çıktım bu sefer ailemle arabada ufaklık oğlum rahatsız olmasın diye cacharel eden 10 fıs sıkabildik.Hanımdan ufak ta olsa zılgıtı yedik bari arabada az sıksan biz yanındayız desede huylu huyundan vazgeçmiyor işte.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yumuşak Meşeyosunu kullandım, kısmen az hayvansal. Birazdan Givenchy Pi kullanacam.. Pure Havane'da gözümde tüttü şimdi be..

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Arabayla dolaşıyorum şantiyeleri,toplu taşıma çok nadir kullanırım.Gerçi benim için farketmezdi her türlü sıkarım.
Mesela bugün Marmarayı kullandım Eminönü taraflarına gittim,Sabah 35 fıs Roma sıkıverdim.İlk 1 saat buram buram kokuyordum sonra burnum alıştı sanırım.Akşam tekrar çıktım bu sefer ailemle arabada ufaklık oğlum rahatsız olmasın diye cacharel eden 10 fıs sıkabildik.Hanımdan ufak ta olsa zılgıtı yedik bari arabada az sıksan biz yanındayız desede huylu huyundan vazgeçmiyor işte.

Ahahaha fıs sayılarına bak. Büyüksün Erdem abi. Hiç taviz vermedin kendinden yıllardır! :)