Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Mefisto; her kullandığımda değişik nüanslar ile açılış yapıyor. Bugün tenimde açılışı greyfurt ve iris ile gerçekleştirdi ve oldukça meyvemsi tatlı güzel ve hoş naif bir hal aldı.
smile.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Aventus :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bandit Robert Piguet for women kullandım 1990'lı yılların, aşık oldum.. akşam sonrası kullandım bu arada :D .. Açıklma gelecek inşallah..

Akşam üşütme geldi, hava soğuk, vantilatör çalışıyor, üstüm açık. Gittim triko kazağımı giydim ve aylar geçmiş hala Vertus Ombre tok tatlılığı kokuyordu safranımsı, Laden(Amberimsi koku tatlı, hayvansal olmayan) kokuyordu, mest oldum, rahatlattı..

Bugün de Creed Aventus gene :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Dün Akşam sonrası Ormonde Jayne Zizan for men - 2008.. Aromatik, ferah limonlu(Lime) Dior Vetiver veya Aromatik Guerlain Vetiver düşünün, böyle bir parfüm olmuş kısmen(kısmeni kahve acılığına goksa aromatiklik ve lime limonu parfümün geneline hakim).. Kahve veya aldehit biraz üstü kasvet katmış dediğim benzerleri gibi..

Creed Aventus for men gene :) ..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Eve geldiğimde tekrar denemek maksatlı Frederic Malle Promise sıktım. Açılışından kapanışına kadar beni çok memnun etti tek şikayetçi olduğum nokta tam bir iso-e bombası ve bu yüzden kokuyu sıktıktan sonra hissedemeyip etrafıma sormam ve bu doğrultuda kokunun hissedildiğini anlamam. Net bir şekilde deneyimledikten sonra kesin bir hükme varacağım gibi.